Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

"Spotkajmy się w czwórce" - przedszkolaki z wizytą w SP 4

Autor SP 4
Data utworzenia: 08 luty 2014, 09:42 Wszystkich komentarzy: 0


"Spotkajmy się w czwórce" - przedszkolaki z wizytą w SP 4

29 stycznia i 05 lutego gościliśmy w naszej szkole przedszkolaków z grup zerowych z Przedszkola nr 1 i Przedszkola nr 3. Przedszkolaków przywitała dyrektor szkoły p. E. Borysewicz. Dzieci ze świetlicy z klas drugich i trzecich pod kierunkiem wychowawczyni p. Bożeny Szarek przygotowały teatrzyk pt. „Co słychać w lesie”.

Następnie przedszkolaki zwiedzały szkołę. W pracowni przyrodniczej pod kierunkiem p. Małgorzaty Mormul brały udział w doświadczeniach, oglądały pod mikroskopem oraz malowały na tablicy interaktywnej.

W sali matematycznej wysłuchały bajki o figurach matematycznych w wykonaniu p. Justyny Dziubak- Sobiechowskiej, obejrzały prezentację pt. ”Figury geometryczne” przygotowaną przez p. Marzenę Kupczyńską oraz tworzyły na kartce obrazki z wyciętych z papieru trójkątów, kwadratów, kół i prostokątów.

W sali j. polskiego pod kierunkiem polonistki p. Anny Denisiak „bawiły się literkami”, m.in. z ruchomego alfabetu układały swoje imiona, dzieliły słowa na sylaby, głoski, szukały wśród obrazków przedmiotów potrzebnych np. do szkoły.

Na koniec każdy przedszkolak otrzymał gadżety odblaskowe, słodki upominek oraz papierowe zwierzątka origamii, które wykonały dzieci ze świetlicy na „Kółku origamii” pod kierunkiem p. Aleksandry Halikowskiej .Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.