Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

"Graj z Gimnazjum nr 1" - kolejny halowy turniej piłki nożnej za nami (video)

Autor Maciek
Data utworzenia: 09 luty 2014, 14:00 Wszystkich komentarzy: 0


"Graj z Gimnazjum nr 1" - kolejny halowy turniej piłki nożnej za nami (video)

W czasie kiedy na parkietach SP 4 młodzi chojnowianie rywalizowali w ligowym turnieju piłkarskim w Hali Sportowej Powiatowego Zespołu Szkół, uczniowie szkół gimnazjalnych rywalizowali w zawodach pod patronatem Gimnazjum nr 1 w Chojnowie.

To już drugi turniej piłki nożnej zorganizowany na przestrzeni ostatnich tygodni przez chojnowską szkołę. W tym tygodniu gimnazjaliści rywalizowali o miano najlepszej drużyny Halowego Turnieju Piłki Nożnej „Graj z Gimnazjum nr 1”.Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali: Maciej Cieśla – prowadzący z ramienia Gimnazjum nr 1, Piotr Seheniewicz oraz Stefan Stal. Do turnieju przystąpiło sześć ekip piłkarskich:

1. FC My

2. Orły i Sokoły

3. Chojnowianka

4. FC Jedynka

5. Pierwsza A

6. Legends

Mecze odbywały się system „każdy z każdym” zatem nikt nie mógł narzekać na brak możliwości odpowiedniej liczby spotkań. Chłopcy rozgrywali spotkania trwające 12 minut każde. Czas był wystarczający, aby pokazać się z jak najlepszej strony. W turnieju padło mnóstwo bramek, które niezmiernie cieszyły nie tylko zawodników, ale i zgromadzonych kibiców.


Drużyną, która w pełni zasłużenie wywalczyła miano najlepszej została ekipa Chojnowianki. Na drugiej pozycji uplasowała się grupa Orłów i Sokołów, zaś trzecie miejsce przypadło grupie FC My. Czwarta pozycja przypadła Pierwszej A, piąta ekipie Legends tabelę turnieju zamknęła drużyna FC Jedynka.

Nad przebiegiem zawodów od strony technicznej czuwali znani już nam organizatorzy wielu zawodów: Stefan Stal oraz Piotr Seheniewicz, którzy jednocześnie pełnili funkcję arbitrów.


Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy za udział w zawodach, zaś najlepsi odebrali puchar ufundowany przez portal chojnow.pl, który był nagrodą za ciężką pracę i doskonałą dyspozycję dzisiejszego dnia. Dodatkowo ekipy, które zajęły drugą i trzecią lokatę otrzymały piłki do gry, zaś najlepszy zawodnik turnieju nagrodzony został książką o napastniku Reprezentacji Polski Robercie Lewandowskim. Nagrody dla najlepszych drużyn ufundował i wręczył przewodniczący Rady Gminy Andrzej Pyrz. Dzięki Burmistrzowi Miasta Chojnowa każdy z uczestników otrzymał słodki upominek.

Podsumowując Gimnazjum nr 1 w Chojnowie zorganizowało po raz kolejny znakomity turniej piłki nożnej, który zgromadził wielu sympatyków futbolu.

Serdecznie gratulujemy!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.