Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Nowe dresy dla Champion Chojnów Powiat Legnicki

Autor admin
Data utworzenia: 12 luty 2014, 14:16 Wszystkich komentarzy: 8


Nowe dresy dla Champion Chojnów Powiat Legnicki

11 lutego o godzinie 13.30 w Urzędzie Miejskim w Chojnowie nastąpiło oficjalne przekazanie dresów zawodnikom klubu bokserskiego Champion Chojnów Powiat Legnicki. Z rąk Burmistrza Miasta Chojnowa młodzi bokserzy z naszego miasta odebrali biało-czerwone spodnie i bluzy, w których reprezentować będą nasze miasto.

Na spotkanie do Urzędu Miejskiego przybyli: przedstawiciel zarządu klubu Rafał Góralik, Sebastian Misiąg – wicemistrz Dolnego Śląska, Mateusz Stachurka – mistrz Dolnego Śląska oraz członek kadry Polski, wicemistrz Polski – Kamil Mroczkowski.


Biało-czerwone spodnie i bluzy dresowe wybrali działacze klubu. Ich oficjalne przekazanie było doskonałą okazją by pochwalić się dotychczasowymi osiągnięciami. W trakcie rozmowy z burmistrzem Janem Serkiesem młodzi bokserzy mówili o swoich planach na przyszłość oraz oczekiwaniach, jakie stawiają przed miastem. - Oczekiwałbym dla młodych zawodników stypendiów sportowych. Nie wszyscy pochodzą z bogatych rodzin i wsparcie finansowe byłoby im potrzebne – mówił Rafał Góralik. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że przygotowywana jest uchwała, dzięki której miasto finansowo wspomoże zdolnych sportowców. - Jeżeli chodzi o stypendia za naukę, osiągnięcia artystyczne i sportowe to taka uchwała jest przygotowywana. Powinniśmy ją przyjąć w marcu lub kwietniu. Zakłada ona jednorazowe stypendia za osiągnięcia, również sportowe – mówił Jan Serkies. - Nie będą to stypendia comiesięczne, lecz za konkretne osiągnięcia – kontynuował.


Burmistrz przypomniał również, że nie tylko sport jest ważny w życiu młodego człowieka – Nie zapominajcie o nauce, kształceniu. To powinno iść w parze – sport i nauka – mówił na końcu życząc wszystkim samych sukcesów.


Jeśli zaś chodzi o najbliższą przyszłość naszych bokserów to nasz reprezentant w kadrze narodowej, Kamil Mroczkowski, już 17 lutego wybiera się na 9-dniowy obóz przygotowawczy, którego zwieńczeniem będą 6-dniowe zawody. Pozostali zawodnicy wyciskają siódme poty w trakcie treningów pod okiem trenera Arkadiusza Lewandowskiego. Przypomnijmy, że zajęcia klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki odbywają się pięć razy w tygodniu w sali sportowej przy ul. Witosa o godzinie 18.00.
Komentarze

Witam,

Miły gest ze strony miasta. Uważam że Urząd powinien wspierać w taki czy inny sposób utalentowaną młodzież z naszego miasta. Może któryś z nich w przyszłości zostanie mistrzem.
zgłoś komentarz
taaa mistrzem :P raczej kolejnych Chojnowskim bandytą :) czy Wy ludzie nie widzicie że Arek sobie szkoli żołnierzy ??? sam byłem świadkiem jak kilku z tej grupki wyłudzało kasę od młodego chłopaka a na koniec jeden precyzyjnym strzałem bokserskim w nos powalił goscia na ziemie po czym ten sie zalał krwią !!! także nie podniecałbym się tymi zawodnikami tak
zgłoś komentarz
Kampania wyborcza w toku!!!!!!!!!!!!!!!
zgłoś komentarz
Przeglądając komentarze dotyczące Champion Chojnów można zauważyć,że "Delirium" jest bardzo negatywnie nastawiony do klubu bokserskiego,dzieciaków i trenera.
Jeśli była taka sytuacja(?)o której piszesz to chyba starałeś się jakoś zareagować i stanąłeś w obronie chłopaka?
zgłoś komentarz
Delirium Widzę że twoja ksywa nie wzięła się znikąd ,, zespół zaburzeń świadomości, któremu towarzyszą iluzje, omamy wzrokowe, słuchowe, dotykowe i inne oraz lęk...''
zgłoś komentarz
wincenty11 zgadzam się z Tobą 100% , Burmistrz przez ostatnie lata miał w 4 literach klub bokserski, o czym świadczą oświadczenia składane bez Pana Lewandowskiego na tym portalu, a tutaj nagle wybory się zbliżają i Janek dobroduszny się zrobił....
zgłoś komentarz
Pan trenera Lewandowskiego nie widać.Ma dość kawy i obietnic pana Burmistrza Serkiesa.Przysli młodzi zawodnicy mądrze pomyślane.Gratulacje dla trenera za charakter.
zgłoś komentarz
Patrząc na zdjęcia,na których widnieje Pan Burmistrz można dostrzec strach,stres,który mocno posunął pana Janka.Szef czuje porażkę w zbliżających się wyborach.Spore pieniądze,które zarabia przeszło 13 tysięcy miesięcznie w mieście,gdzie ludzie wiążą ledwo koniec z końcem są kosmiczne.Panie Burmistrzu więcej luzu,władza uzależnia.Przez władze ludzie chorują.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.