Query error chojnow.pl - „OGLĄDAJ, SŁUCHAJ, CZYTAJ!”, w każdy piątek, w zakładce ROZRYWKA! Serdecznie zapraszamy.
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

„OGLĄDAJ, SŁUCHAJ, CZYTAJ!”, w każdy piątek, w zakładce ROZRYWKA! Serdecznie zapraszamy.

Autor admin
Data utworzenia: 19 luty 2014, 14:03 Wszystkich komentarzy: 0


„OGLĄDAJ, SŁUCHAJ, CZYTAJ!”, w każdy piątek, w zakładce ROZRYWKA! Serdecznie zapraszamy.

Czy pamiętają Państwo zakładkę ROZRYWKA? Ostatnimi czasy niewiele się w niej działo. Zniknęła z naszej świadomości. Spróbujemy ją wskrzesić. Na dobry początek, w każdy piątek, pojawiać się będzie: „OGLĄDAJ, SŁUCHAJ, CZYTAJ!” czyli nasze propozycje filmów, płyt i książek.

Pogoda jeszcze nie do końca sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu (choć tego i tak w Chojnowie brak w okresie grzewczym). Większość z nas czeka na wiosnę w „czterech ścianach” starając się sobie to czekanie urozmaicić. Dobry film, wciągająca książka, przyjemna muzyka to doskonałe rozwiązanie. Będziemy Państwu na przestrzeni kilku tygodni prezentować nasze propozycje, zachęcać do oglądania, słuchania i czytania!

Nasze wybory będą oczywiście subiektywne… I tu pojawia się do Państwa prośba – jeżeli chcą się Państwo podzielić z innymi chojnowianami inspirującymi filmami, muzyką, książkami, proszę podsyłać krótkie recenzje na adres portal@chojnow.pl.

„Recenzja? O mój Boże! Jak to się pisze? Nie, nie będę miała/miał czasu…”. Nie chodzi o profesjonalne recenzje, nikt z nas nie jest zawodowym krytykiem. Wystarczy, że opiszą Państwo film/książkę/płytę swoimi słowami, wspomną dlaczego zrobił/zrobiła na Państwu wrażenie, co się Państwu w nim/niej spodobało. Teksty zostaną zredagowane. Możemy publikować anonimy, można się podpisywać imieniem/imieniem i nazwiskiem. Jak kto woli. Im więcej osób zaangażowanych w tworzenie działu „OGLĄDAJ, SŁUCHAJ, CZYTAJ!” tym ciekawiej.


Zapraszamy do dzielenia się swoimi inspiracjami!!!

Z niecierpliwością czekamy na Państwa propozycje.


UWAGA! Pierwsza odsłona „OGLĄDAJ, SŁUCHAJ, CZYTAJ!” w ten piątek.


Zespół portalu chojnow.plKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.