Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnowianka rozpocznie rozgrywki w niezmienionym składzie. Wszyscy piłkarze zostają w klubie!

Autor Maciek
Data utworzenia: 20 luty 2014, 12:36 Wszystkich komentarzy: 3


Chojnowianka rozpocznie rozgrywki w niezmienionym składzie. Wszyscy piłkarze zostają w klubie!

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Chojnowianka awansowała do IV ligi. Pomimo rezygnacji pierwszego trenera seniorzy zagrają do końca sezonu w niezmienionym składzie. Pojawiło się wiele spekulacji dotyczących zmian w naszym klubie, które nie będą miały miejsca. KS Chojnowianka rozpocznie rundę wiosenną w dotychczasowym składzie.

Bartosz Haniecki testowany przez Kuźnię Jawor będzie musiał poczekać na swój transfer. W mediach pojawiły się błędne informacje jakoby boiskowy „Hani” miałby opuścić szeregi biało niebieskich.

„Rzeczywiście byłem na jednym ze sparingów w Jaworze, gdyż tamtejsza Kuźnia jest zainteresowana moją osobą. Z uwagi na fakt, że Zarząd Klubu chce zatrzymać wszystkich piłkarzy do końca rundy pozostaję w Chojnowiance. Mam nadzieję, że uda nam się dowieźć pozycję lidera do końca sezonu, a na murawie pokażemy to co najlepsze” – podsumował Bartosz Haniecki.

Jednocześnie informujemy, że Zarząd Klubu Chojnowianka oficjalnie potwierdza, że do końca obecnego sezonu żaden z piłkarzy nie opuści naszego zespołu.

Z niecierpliwością oczekujemy pierwszego spotkania ligowego, w którym rywalem biało niebieskich będzie Arkon Przemków.


Komentarze

Haniecki pracuje u trenera Kryszczuka,a za plecami trenera gra sparingi w Jaworze.To się ma nazywać lojalność?Pani Renato ,pani udziela się w komisji rewizyjnej,jest pani mamą Bartka.Pani koleżanka i jednocześnie szefowa Małgorzata Członka jest prezesem klubu wartym tyle,co kot napłakał.
zgłoś komentarz
Pani Małgorzata Członka wraz z obecnym zarządem poróżniła ludzi w Chojnowie na tyle,że w obecnej chwili nikt tego nie odwróci.
zgłoś komentarz
Kiedy skończy się ten,,cyrk"?czy u Nas nie może być normalnie?tak proponował były członek zarządu,jawne:skąd?,kto?,ile?,za co?,i.t.d.............
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.