Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zderzenie busa i samochodu osobowego na Legnickiej

Autor admin
Data utworzenia: 25 luty 2014, 08:50 Wszystkich komentarzy: 4


Zderzenie busa i samochodu osobowego na Legnickiej

Tuż przed godziną ósmą na skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Paderewskiego doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca osobówki wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej uderzył w busa jadącego ulicą z pierwszeństwem przejazdu. Pasażerowie busa odwiezieni zostali do szpitala.

Na szczęście w busie wożącym pasażerów do Legnicy były tylko dwie osoby.

Wciąż prowadzone są działania wyjaśniające. Według zeznań świadków kierowca srebrnego Forda wjechał na ulicę główną ze zbyt wysoką prędkością uprzednio nie ustępując pierwszeństwa. Pomocnym będzie fakt, iż kierowca busa posiadał kamerę samochodową, którą zabezpieczyła policja. Zablokowany jest odcinek ulicy Legnickiej pomiędzy ulicami Paderewskiego i Kilińskiego.

Komentarze

Witam,

Na tym skrzyżowaniu powinno się postawić lustro i przyćąć żywopłot od strony pijalini który ogranicza widoczność. Brak wyobrażni i brawura swoją drogą.
zgłoś komentarz
Szanowni Państwo,

Zachęcamy wszystkie osoby poszkodowane w przedmiotowym wypadku. Jesteśmy gotowi świadczyć na Państwa rzecz pomoc prawną w zakresie związanych z wypadkiem roszczeń odszkodowawczych.

Kontakt:
ul.Grunwaldzka 6/8, 59-700 Bolesławiec
tel.: 720 860 500
e-mail: biuro@dcprawne.pl
zgłoś komentarz
Zgadzam się z Toba Smoku, stamtąd cięzko wyjechac widocznośc "bliska zeru", jak ktoś jedzie szybko Legnicką, to można niestety nie zdązyc wyjechać z Paderewskiego, szczerze mówiąc wyjżdżam z Kilińskiego na Legnicką.
zgłoś komentarz
przesadzacie widocznosc jest minimum dobra. jezeli ktos sie nie stosuje do znaku stop, nie rozglada sie przed wjechaniem na skrzyzowanie i w trakcie jego pokonywania to nie ma co sie dziwic ze sa kolizje. Druga sprawa ten Bus dostal w bok wiec kierowca forda napewno sie nie rozgladal.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.