Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Barndenburgia Cup 2014 z udziałem Kamila Mroczkowskiego!

Autor Maciek
Data utworzenia: 27 luty 2014, 10:54 Wszystkich komentarzy: 0


Barndenburgia Cup 2014 z udziałem Kamila Mroczkowskiego!

Kamil Mroczkowski trenuje już w Brandenburgii wraz z innymi zawodnikami Kadry Polski. Już za kilka godzin rozpocznie się dziesięciodniowy Międzynarodowy Młodzieżowy Turniej Bokserski „Brandenburgia Cup” w Frankfurcie. W zawodach udział weźmie przeszło 140 bokserów zatem rywalizacja będzie bardzo zacięta.

Kilka dni wcześniej nasz zawodnik przebywał wraz kadrą w Słubicach, gdzie szlifował formę przed w/w zawodami.

Jest to nie małe osiągnięcie, młody chojnowianin reprezentuje nasz kraj na zawodach bokserskich. Podopieczni Arkadiusza Lewandowskiego zdążyli nas już przyzwyczaić do zawodów rangi krajowej jak i międzynarodowej. Rzadko zdarza się jednak, aby zawody w których biorą udział były tak mocno obsadzone. W kategorii Kamila wystąpi 12 zawodników, zatem droga po zwycięstwo może okazać się długa i trudna.


Już tylko kilkanaście godzin dzieli młodego Mroczkowskiego od pierwszego starcia, które będzie miało miejsce punktualnie o godzinie 11:00 w piątek. W kategorii wagowej 91+ Kamil skrzyżuje rękawice z mistrzem Litwy Sernasem Dovydasem. Liczymy na bardzo dobry występ naszego reprezentanta. Do Frankfurtu jutro dotrze trener Arkadiusz Lewandowski, który na prośbę Kamila stanie w jego narożniku. Cieszy fakt, że nasi bokserzy cenią sobie klubowego szkoleniowca, który niejednokrotnie pomagał im w ciężkich walkach.

Klub składa serdeczne podziękowania firmie Feerum za wszelką pomoc i wsparcie bez którego ciężko byłoby zaistnieć w tej dyscyplinie sportowej.Fot. www.bokser.org
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.