Query error chojnow.pl - Chojnowianie na podium Turnieju o Puchar Burmistrza Złotoryi
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnowianie na podium Turnieju o Puchar Burmistrza Złotoryi

Author: Maciek
Creation date: 03 March 2014, 08:59 All comments: 1


Chojnowianie na podium Turnieju o Puchar Burmistrza Złotoryi


Miniony weekend obfitował w wiele wydarzeń sportowych. Pierwsza drużyna Chojnowianki rozegrała sparing z Górnikiem Złotoryja. Natomiast młodsi piłkarze rywalizowali w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Złotoryi. Juniorzy grający w szeregach biało niebieskich przystąpili do zawodów sportowych z pełnym zaangażowaniem.

Już na samym początku zawodów młodzi chojnowianie „wylądowali” w grupie A, która składała się z:

1. Czarni Rokitki

2. Górnik Złotoryja

3. Zagrodno

4. Chojnowianka Chojnów

Nasi piłkarze spisali się wyśmienicie osiągając dwa zwycięstwa nad Rokitkami oraz Zagrodnem, musieliśmy uznać jedynie wyższość Górnika, który okazał się lepszy o bramkę. Dzięki dobrej postawie Chojnowianka Chojnów awansowała do meczów finałowych z drugiego miejsca w grupie.


W półfinale trafiliśmy na Stal Chocianów, która prezentowała znakomitą formę tego dnia. Niestety rywale zaaplikowali nam dwa gole i tym samym pozbawili nas szans na wygranie turnieju. Na tym zawody się jednak nie zakończyły bowiem w spotkaniu o trzecie miejsce pokazaliśmy to co jest solą futbolu i po serii rzutów karnych ograliśmy Górnika Złotoryję 3:1. Można powiedzieć, że nasz bramkarz – Paweł Sokołowski sam „ograł” rywali broniąc dwie piłkarskie jedenastki.


Chojnowianka Chojnów wystąpiła w składzie:

1. Paweł Sokołowski (C)

2. Kamil Balicki

3. Robert Krasoń

4. Łukasz Kindel

5. Marcin Chudziak

6. Michał Pisarski

7. Michał Rudnicki

8. Paweł Szprycha

9. Paweł Bencal

10. Marcin Zazulczak

Zwycięzcą Halowego Turnieju o Puchar Burmistrza Złotoryi została Stal Chocianów. Gratulacje należą się również Chojnowiance, która po dobrej grze wywalczyła doskonała trzecią lokatę. Na wyróżnienie zasługuje cała ekipa biało niebieskich, którzy pokazali, że walczyć należy zawsze do końca meczu.

Serdecznie gratulujemy!


Comments

Brawo chłopaki.Utarliście nosa Górnikowi oraz Rokitkom. Szkoda półfinału z Chocianowem bo było kilka setek ale zawodziła skuteczność. Widać efekty pracy trenera Bogdana Kozłowskiego. Oby tak w lidze.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.