Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Juniorzy młodsi zdeklasowali swoich rywali zwycięzając 6:0

Autor Maciek
Data utworzenia: 09 marzec 2014, 18:22 Wszystkich komentarzy: 0


Juniorzy młodsi zdeklasowali swoich rywali zwycięzając 6:0

W minioną sobotę mecz sparingowy rozegrała ekipa juniorów młodszych grających od niedawna pod przewodnictwem Bogdana Kozłowskiego. Rywalem była drużyna Konrada Konradówka. Spotkanie podobnie jak mecz pierwszej drużyny Chojnowianki odbyło się na bocznym boisku.

Od samego początku gry można było zauważyć dobre przygotowanie młodych piłkarzy z naszego miasta. Bramkarz Paweł Sokołowski nie miał w zasadzie nic do „roboty” na boisku, gdyż dyspozycja naszej defensywy była tego dnia na najwyższym poziomie. Linia pomocy oraz napad pokazywali swoje umiejętności techniczne. Pomimo sporej przewagi, zarówno w posiadaniu piłki jak i oddanych strzałach pierwsze 45 minut zakończyło się wynikiem zaledwie 1:0. Autorem bramki był Balicki Kamil.

Druga odsłona spotkania to kunszt gry w wykonaniu naszego zespołu. Ponownie przeważaliśmy na boisku. Nie zabrakło również skuteczności. Na listę strzelców wpisywali się: Balicki, dwukrotnie Kindel, Zakrzewski oraz Krasoń. Dobra gra w środku pola oraz znakomite wykończenia akcji pozwoliły zaaplikować przeciwnikowi aż pięć bramek. Rywale dążyli do zdobycia gola kontaktowego, jednak Sokołowski znakomicie bronił dostępu do własnej bramki interweniując między innymi w sytuacjach jeden na jednego.

Podopieczni Bogdana Kozłowskiego nie ukrywali swojej radości z wysokiej dyspozycji tego dnia. Już niespełna dwa tygodnie pozostały do pierwszego meczu ligowego. Liczymy na dobre występy naszych piłkarzy.

Chojnowianka wystąpiła w składzie:

1.Sokołowski Paweł
2.Bencal Paweł
3.Szprycha Paweł
4.Zazulczak Marcin
5.Rudnicki Michał
6.Pisarski Michał
7.Chudziak Marcin
8.Krasoń Robert
9.Zakrzewski Kamil
10.Balicki Kamil
11.Kindel Łukasz
12.Kondziołka Wojciech


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.