Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Poznaliśmy zwycięzców konkursu "Co robi krówka Milka podczas ferii zimowych?”

Autor admin
Data utworzenia: 11 marzec 2014, 08:34 Wszystkich komentarzy: 0


Poznaliśmy zwycięzców konkursu "Co robi krówka Milka podczas ferii zimowych?”
Z początkiem marca zakończyliśmy konkurs zorganizowany przez Intermarche i Milkę „Co robi krówka Milka podczas ferii zimowych?”. W sobotę, 8 marca w godzinach porannych w markecie Muszkieterów odbyło się odczytanie wyników konkursu oraz wręczenie nagród dla autorów najpopularniejszych prac.

Przypomnijmy – aby wziąć udział w zabawie należało wykonać pracę plastyczną, dowolną techniką, która odpowiadałaby na pytanie „Co robi krówka Milka podczas ferii zimowych?”. Spośród dostarczonych prac wybrano sześć najatrakcyjniejszych, które zamieściliśmy na portalu CHOJNOW.PL. Następnie nasi Czytelnicy poprzez głosowanie wybrali zwycięzcę. Łącznie oddali 5906 głosów. Rywalizacja była na tyle zacięta, że między zwycięzcą, a zdobywcą drugiego miejsca była różnica zaledwie 2%.


W sobotni poranek dzieci wraz z opiekunami odwiedziły Intermarche aby poznać wyniki konkursu. Co było sporym zaskoczeniem, nikt nie wyszedł z pustymi rękami. Dla każdego uczestnika zabawy przygotowano nagrody, jednak krówka Milka była tylko jedna. Powędrowała ona do autorek zbiorowej pracy – otrzymały ją Julia i Natalia Jarosz. Drugie miejsce zajął Kacper Putyra, trzecie Maja Putyra. Kolejne miejsca zajęli: Tomek Leonhardt, Hania Socha i Milena Gębala. Gratulujemy!
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.