Query error chojnow.pl - Poznaliśmy zwycięzców konkursu "Co robi krówka Milka podczas ferii zimowych?”
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Poznaliśmy zwycięzców konkursu "Co robi krówka Milka podczas ferii zimowych?”

Author: admin
Creation date: 11 March 2014, 08:34 All comments: 0


Poznaliśmy zwycięzców konkursu "Co robi krówka Milka podczas ferii zimowych?”
Z początkiem marca zakończyliśmy konkurs zorganizowany przez Intermarche i Milkę „Co robi krówka Milka podczas ferii zimowych?”. W sobotę, 8 marca w godzinach porannych w markecie Muszkieterów odbyło się odczytanie wyników konkursu oraz wręczenie nagród dla autorów najpopularniejszych prac.

Przypomnijmy – aby wziąć udział w zabawie należało wykonać pracę plastyczną, dowolną techniką, która odpowiadałaby na pytanie „Co robi krówka Milka podczas ferii zimowych?”. Spośród dostarczonych prac wybrano sześć najatrakcyjniejszych, które zamieściliśmy na portalu CHOJNOW.PL. Następnie nasi Czytelnicy poprzez głosowanie wybrali zwycięzcę. Łącznie oddali 5906 głosów. Rywalizacja była na tyle zacięta, że między zwycięzcą, a zdobywcą drugiego miejsca była różnica zaledwie 2%.


W sobotni poranek dzieci wraz z opiekunami odwiedziły Intermarche aby poznać wyniki konkursu. Co było sporym zaskoczeniem, nikt nie wyszedł z pustymi rękami. Dla każdego uczestnika zabawy przygotowano nagrody, jednak krówka Milka była tylko jedna. Powędrowała ona do autorek zbiorowej pracy – otrzymały ją Julia i Natalia Jarosz. Drugie miejsce zajął Kacper Putyra, trzecie Maja Putyra. Kolejne miejsca zajęli: Tomek Leonhardt, Hania Socha i Milena Gębala. Gratulujemy!
Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.