Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Mecz na szczycie w tenisie stołowym - Jerzmanka podejmie Głogów (aktualizacja)

Autor admin
Data utworzenia: 13 marzec 2014, 09:26 Wszystkich komentarzy: 0


Mecz na szczycie w tenisie stołowym - Jerzmanka podejmie Głogów (aktualizacja)

W najbliższą sobotę wszystkich miłośników tenisa stołowego z Chojnowa i okolic czekają wielkie emocje. W sali gimnastycznej Gimnazjum nr 2 odbędą się dwa mecze. Pierwsza drużyna Jerzmanki Jerzmanowice podejmie lidera 5. ligi, zespół STS Chrobry I Głogów, zaś drugi zespół zmierzy się z drugą drużyną LZS Sparta II Grębocice.

Sobotnie mecze będą przedostatnią kolejką II rundy sezonu 2013/2014. Jerzmanka I Jerzmanowice z dorobkiem 14 punktów w 10 meczach zajmuje trzecią pozycję ustępując jedynie zespołowi z Głogowa oraz drużynie UKS Żak Gierałtowiec. Właśnie z prowadzącym w tabeli zespołem Chrobrego zmierzy się o godzinie 10.00 w sobotę 15 marca. Drugi zespół Jerzmanki, któremu jeszcze nie udało się wywalczyć punktów w tegorocznych rozgrywkach podejmie zajmującą piąte miejsce w tabeli drużynę LZS Sparta II Grębocice. Mecz rozpocznie się w sobotnie południe (godz. 12.00).

Trzymamy kciuki za nasze drużyny i zachęcamy do kibicowania!


Aktualizacja - zmiana godzin meczów

Zaszły zmiany w rozkładzie sobotnich meczów tenisa stołowego. O 10 rozpocznie się mecz z drugiej Jerzmanki z drużyną LZS Sparta II Grębocice, zaś o 13 pierwsza drużyna Jerzmanki zmierzy się prowadzącym w tabeli Chrobrym Głogów. Zapraszamy!
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.