Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kebab Alladyn zmienia siedzibę. Mamy konkurs!

Autor admin
Data utworzenia: 23 kwiecień 2014, 11:42 Wszystkich komentarzy: 0


Kebab Alladyn zmienia siedzibę. Mamy konkurs!

Dziś tj. 23 kwietnia 2014 r. znany i lubiany w Chojnowie Kebab Alladyn zmienia siedzibę. Dotychczas mieszczący się przy ul. Kościuszki lokal gastronomiczny przenosi się na ulicę... No właśnie, gdzie? Tak brzmi pytanie w konkursie, w którym do wygrania dla naszych Czytelników mamy 3 pyszne i sycące kebaby.

Na odpowiedzi w konkursie czekamy do końca dnia. Opcje aby wygrać jeden z kebabów są dwie. Pierwsza – w komentarzu na Facebooku pod informacją o konkursie napisać nowy adres Kebab Alladyn, druga – nowy adres wysłać nam na skrzynkę e-mail (konkursy@chojnow.pl – we wiadomości podać swoje imię i nazwisko). Dodajmy, że jedna osoba może skorzystać z dwóch możliwości podwajając tym samym szansę na wygraną. Zatem – do dzieła!

Losowanie zwycięzców konkursu i ogłoszenie wyników odbędzie się jutro (24 kwietnia br.) w godzinach porannych. Na łamach portalu podamy listę zwycięzców, którzy będą mogli zgłosić się do Kebab Alladyn po odbiór nagrody, oczywiście już pod nowym adresem.


Dla ułatwienia dodamy, że spostrzegawczy obserwatorzy naszego portalu znajdą odpowiedź na pytanie konkursowe bez problemu.winkKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.