Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

IV Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 4 w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców Klas I – VI

Autor SP4 Chojnów
Data utworzenia: 03 czerwiec 2014, 13:45 Wszystkich komentarzy: 5


IV Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 4 w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców Klas I – VI


W dniu 02 czerwca 2014r. odbyła się IV edycja zawodów pływackich dziewcząt i chłopców klas I – VI o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie na dystansie 25m stylem dowolnym Łącznie w zawodach udział wzięło 120 uczniów. W klasach I dzieci płynęły w dwóch kategoriach, tj. z deską i samodzielnie.



WYNIKI:

KLASY I - DZIEWCZĘTA /samodzielnie/:

1. Milena Gębala /1c/ - 44”85

2. Kaja Krakowska /1c/ - 55”36


KLASY I - DZIEWCZĘTA /z deską/:

1. Emilia Kopczyńska /1a/ - 36”82

2. Anastazja Gralak /1c/ - 48”72

3. Natalia Parzonka /1c/ - 57”25


KLASY I - CHŁOPCY /samodzielnie/:

1. Bartosz Górnicki /1c/ - 32”67

2. Marcel Sobiechowski /1c/ - 36”10

3. Szymon Kochan /1a/ - 41”45


KLASY I - CHŁOPCY /z deską/:

1. Mateusz Metanowski /1c/ - 54”81

2. Pacuła Jakub /1c/ - 1`02”89


KLASY II - DZIEWCZYNKI:

1. Eliza Laskowska /2c/ - 28”53

2. Iga Chęcińska /2c/ - 29”67

3. Wiktoria Ekielska /2c/ - 34”37


KLASY II - CHŁOPCY:

1. Dominik Kwiatkowski /2a/ - 25”00

2. Kajetan Tracz /2a/ - 25”07

3. Michał Czarnota /2c/ - 27”26


KLASY III - DZIEWCZYNKI:

1. Julia Jabłońska /3c/ - 20”14

2. Wiktoria Rybczyńska /3c/ - 21”32

3. Otylia Pachla /3c/ - 21”38


KLASY III - CHŁOPCY:

1. Marcel Bijak /3c/ - 17”70

2. Mikołaj Gil /3c/ - 19”95

3. Michał Chopkowicz /3c/ - 22”40


KLASY IV - DZIEWCZYNKI:

1. Martyna Bijak /4a/ - 18”31

2. Aleksandra Chmielewska /4c/ - 20”83

3. Aleksandra Pellowska /4b/ - 20”90


KLASY IV - CHŁOPCY:

1. Michał Janusz /4a/ - 16”46

2. Maciej Wengrzyn /4a/ - 17”95

3. Marcel Mazur /4a/ - 18”12


KLASY V - DZIEWCZYNKI:

1. Oliwia Repa /5b/ - 16”42

2. Nikola Biernacka /5b/ - 17”94

3. Kamila Gwóźdź /5a/ - 19”06


KLASY V - CHŁOPCY:

1. Paweł Zazulczak /5b/ - 14”55

2. Jakub Wengrzyn /5a/ - 16”34

3. Michał Druzga /5b/ - 19”00


KLASY VI - DZIEWCZYNKI:

1. Marta Sobiechowska /6b/ - 18”75

2. Julia Mej /6c/ - 20”49

3. Klaudia Pułka /6c/ - 21”25


KLASY VI - CHŁOPCY:

1. Krystian Mendel /6c/ - 15”48

2. Michał Szumilas /6c/ - 16”01

3. Dawid Laskowski /6a/ - 17”60


WYŚCIG DZIEWCZĄT /NAJLEPSZE CZASY ELIMINACJI/ KLAS III – IV:

1. Martyna Bijak /4a/ - 19”04

2. Julia Jabłońska /3c/ - 19”95

3. Aleksandra Chmielewska /4c/ - 21”06

4. Wiktoria Rybczyńska /3c/ - 21”46

5. Aleksandra Pellowska /4b/ - 21”47

6. Agnieszka Wawroniak /4b/ - 23”32


WYŚCIG CHŁOPCÓW /NAJLEPSZE CZASY ELIMINACJI/ KLAS III – IV:

1. Michał Janusz /4a/ - 16”42

2. Marcel Bijak /3c/ - 17”75

3. Maciej Wengrzyn /4a/ - 18”00

4. Marcel Mazur /4a/ - 18”50

5. Mikołaj Gil /3c/ - 19”55

6. Kamil Krzyśków /4a/ - 21”67


WYŚCIG DZIEWCZĄT /NAJLEPSZE CZASY ELIMINACJI/ KLAS V – VI:

1. Oliwia Repa /5b/ - 16”66

2. Nikola Biernacka /5b/ - 18”16

3. Kamila Gwóźdź /5a/ - 18”57

4. Marta Sobiechowska /6b/ - 18”63

5. Julia Kałwak /5b/ - 19”15

6. Martyna Bijak /4a/ - 19”48


WYŚCIG CHŁOPCÓW /NAJLEPSZE CZASY ELIMINACJI/ KLAS V – VI:

1. Paweł Zazulczak /5b/ - 14”72

2. Krystian Mendel /6c/ - 14”91

3. Jakub Wengrzyn /5a/ - 16”29

4. Michał Janusz /4a/ - 16”34

5. Marcel Bijak /4a/ - 16”63


WYŚCIGI SZTAFETOWE DZIEWCZĄT KLAS /4 osoby/ III – IV:

1. 3C - 1`34”68

2. 4A - 1`47”71

3. 4C - 1`49”21

4. 4C - 1`50”62

5. 3B - 2`07”61


WYŚCIGI SZTAFETOWE CHŁOPCOW KLAS /4 osoby/ III – IV:

1. 4A - 1`17”18

2. 3C - 1`24”43

3. 4B - 1`45”89

4. 4C - 1`53”38


WYŚCIGI SZTAFETOWE DZIEWCZĄT KLAS /4 osoby/ V – VI:

1. 5B - 1`17”34

2. 5A - 1`32”81


WYŚCIGI SZTAFETOWE CHŁOPCÓW KLAS /4 osoby/ V – VI:

1. 6C - 1`12”80

2. 5A - 1`17”28

3. 6A - 1`19”00

4. 6B - 1`21”05


ORGANIZACJA ZAWODÓW:

Sekretariat zawodów – Andrzej Matuszewski; Urszula Suchodolska; Małgorzata Cieśla; Ryszard Kopacki;

Opieka medyczna – Grażyna Mazur;

Sędziowie torowi – Renata Rychlińska; Joanna Hoffman; Małgorzata Światłoń; Bartosz Gębala; Szymon Rąbkowski; Tomasz Błaszczak;


Dziewczęta i chłopcy zajmujący miejsca na podium otrzymali okolicznościowe medale oraz pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Dyrektora Szkoły Panią Elżbietę Borysewicz. Dodatkowo słodycze i napoje oraz nagrody rzeczowe w kategorii finałowej klas V – VI ufundował Dyrektor Gimnazjum nr 2 Pan Andrzej Urban.






Komentarze

Please try Google before asking about High Rated Product Tips 5d1b187
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about High Rated Product Website 54e2de3
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Cool Product Blog 4e2de3a
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Recommended Product Info d038a87
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about New Product Website 82_595d
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.