Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Parada motocykli w trakcie Dni Chojnowa 2014

Autor admin
Data utworzenia: 03 czerwiec 2014, 08:24 Wszystkich komentarzy: 2


Parada motocykli w trakcie Dni Chojnowa 2014

Jednym z punktów zbliżających się Dni Chojnowa 2014 będzie Korowód „Chojnowianie wczoraj, dziś i jutro” połączony z paradą motocykli. Wszystkich motocyklistów z naszego miasta i okolic zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!

Parada motocykli zaplanowana jest na 7 czerwca br., na godzinę 16.00. Wtedy to przez nasze miasto przejadą miłośnicy dwóch kółek m.in. niedawno powstałego klubu motocyklowego Predators Chojnów. Wśród mechanicznych rumaków obejrzymy pełny wachlarz sprzętów, od chopperów poczynając, przez nakedy, enduro, na „turystykach” kończąc. Szykuje się nie lada gratka dla miłośników motocykli!

W imieniu uczestników którzy gwarantują przybycie apelujemy do wszystkich motocyklistów z Chojnowa i okolic o dołączenie do parady. Zbiórka chętnych nastąpi godzinę przed wydarzeniem na parkingu przy markecie Lidl.
Komentarze

w naszym mieście jest zdecydowanie więcej samochodów aniżeli motocykli, a jednak nikt z organizatorów dni chojnowa nie pomyślał o zorganizowaniu parady samochodów.
zgłoś komentarz
Kolego może koleżanko Komar. Proponuje zorganizuj paradę samochodów, tylko przed paradą zastanów się kto na nią przyjdzie i będzie to oglądał.Na pewno przyjdą tylko twoi koledzy z ulicy. Gwarantuję minimalną frekwencję. Pozdrawiam i powodzenia w organizacji parady samochodów założyciel i Prezydent KLUBU PREDATORS CHOJNÓW .Ps.Zapraszam do klubu.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.