Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Dzień dziecka z Jerzmanką

Autor Stowarzyszenie Jerzmanka
Data utworzenia: 05 czerwiec 2014, 09:21 Wszystkich komentarzy: 1


Dzień dziecka z Jerzmanką

Jak co roku Stowarzyszenie Jerzmanka przygotowało wiele miłych atrakcji dla dzieci z okazji ich święta. W sobotnie popołudnie, w jerzmanowickim parku pojawiły się dmuchane zamki. Był to przedsmak tego, co czekało nasze pociechy tego dnia.

Wszystkich przybyłych jubilatów przywitali DJ Żółwik i DJ Marian, którzy od początku do końca dbali o to, by imprezę umilała dobra nuta. Małgosia Blecharz poprowadziła liczne konkurencje sprawnościowe m.in zawody w toczeniu opony, bieg z jajkiem, rzut do celu. Zawody odbyły się w trybie eliminacji i finałów, zaś zwycięzcom wręczone zostały okolicznościowe medale i puchary. Każde dziecko uczestniczące w zawodach mogło wybrać sobie także zabawkę – upominek, które ufundowała Małgosia Darmoros ze sklepu SMYK.

Wysiłek, który dzieci włożyły w rywalizację musiał zostać zostać zbilansowany posiłkiem, więc każde dziecko otrzymało krzepiący soczek i świeżutki popcorn, który przygotowywały Basia oraz Beata. W tym czasie Artur dawał upust swym artystycznym zapędom, malując dziecięce buźki w najbardziej wymyślne wzory.

Tuż przed godziną 19:00 najwytrwalsi mali imprezowicze ze smutkiem w oczach patrzyli na uchodzące ze składanych właśnie zamków powietrze.

Imprezę nieskromnie zaliczamy do udanych. Wszelkie wątpliwości w tej sprawie rozwiewają sami jubilaci oraz ich radosne i uśmiechnięte buzie.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za przybycie i stworzenie niesamowitej atmosfery. Stowarzyszenie Jerzmanka serdecznie dziękuje także wszystkim, którzy przyczynili się i pomogli w organizacji Dnia Dziecka z Jerzmanką. Festyn był całkowicie nieodpłatny i został w całości sfinansowany z budżetu Stowarzyszenia. Ten z kolei zależy mi.in od powodzenia takich imprez jak Biesiada Nocy Świętojańskiej, której IV edycja odbędzie się już 14 czerwca. Wciąż mamy jeszcze zaproszenia i zachęcamy do nabycia!Komentarze

For the person asking for sites about good financial recommendations, finance tips for 20s, excellent finance ideas, finance tips for teens, good finance recommendations, I highly suggest this simple money recommendations profile or for top money words of advice, good finance ideas, finance tips reddit, simple financial recommendations, top financial recommendations, see this simple finance ideas website.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.