Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

BiegamBoLubię w Chojnowie!

Autor admin
Data utworzenia: 05 czerwiec 2014, 16:46 Wszystkich komentarzy: 1


BiegamBoLubię w Chojnowie!

Bieganie –ten typ zmęczenia uważany jest za bezwzględnie korzystny dla zdrowia fizycznego i psychicznego człowieka. Z takiego założenia wyszli organizatorzy akcji BbL – BiegamBoLubię. Od najbliższej soboty również chojnowianie będą mogli wziąć udział w bezpłatnych zajęciach na boisku lekkoatletycznym przy ulicy Wojska Polskiego. Zapraszamy do udziału!

Akcja Biegam bo Lubię powstała z inicjatywy Portalu bieganie.pl i Dziennikarzy Programu III Polskiego Radia. Najpierw pilotażowo, w czterech miastach, aktualnie w 74 miejscach, do których od soboty dołącza Chojnów.

Założeniem akcji jest cotygodniowe spotykanie się z trenerem i innymi biegaczami oraz oczywiście bieganie. Dzięki wsparciu sponsorów BbL szerzy FUNdacja BIEGanie, która powstała w 2007 r. w celu promowania biegania, najprostszej i najpiękniejszej formy aktywności fizycznej.

Od najbliższego weekendu akcja Biegam bo Lubię zagości również w naszym mieście. W każdą sobotę o 9.30 na boisku lekkoatletycznym przy ul. Wojska Polskiego spotkają się miłośnicy biegania. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach:

  • 7 czerwca 2014
  • 14 czerwca 2014
  • 21 czerwca 2014
  • 28 czerwca 2014


Zapraszamy na boisko przy „109-tce”!Komentarze

Ja biegam bo lubię, będę bo chcę.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.