Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Poznaliśmy plan sparingów KS Chojnowianka przed IV ligą.

Autor Maciek
Data utworzenia: 23 czerwiec 2014, 10:18 Wszystkich komentarzy: 1


Poznaliśmy plan sparingów KS Chojnowianka przed IV ligą.

KS Chojnowianka pomału musi zacząć myśleć o zbliżającym się wielkimi krokami sezonem inaugurującym występy w IV lidze. Nasi piłkarze, zanim jednak rozpoczną rozgrywki ligowe, rozegrają kilka spotkań kontrolnych, w celu lepszego przygotowania. Poznaliśmy najbardziej prawdopodobny plan sparingów naszego zespołu. Już 19 lipca biało niebiescy pojawią się na murawie w towarzyskim spotkaniu z Sokołem Krzywa. Poważniejsze sparingi ruszą dopiero 26/07, kiedy to nasi piłkarze rywalizować będą z Konfeksem Legnica. Tydzień później czeka nas przeprawa z Górnikiem Złotoryja. Na sam koniec okresu przygotowawczego, o ile liga nie rozpocznie się wcześniej, 09 sierpnia rozegramy mecz przygotowawczy z Orkanem Szczedrzykowice.

Szkoleniowiec Arkadiusz Paluch przewiduje również rozegranie kilku kontrolnych spotkań zamiast treningu, które miałyby się odbyć w trakcie tygodnia. Prawdopodobnie pojawimy się na murawie z ekipami z Raciborowic oraz Warty Bolesławieckiej.

Pamiętajmy jednak, że sparingi mają służyć jedynie dobremu przygotowaniu do zbliżającego się sezonu, a nie osiągnięciu jak najlepszego wyniku. Walka o punkty rozpocznie się już w sierpniu, właśnie wtedy nasi piłkarze muszą osiągnąć optimum formy.


Komentarze

Nieszczęściem tego klubu jest jan serkies i nikt inny.Jak klub Chojnowianka ma sukcesy,to Serkies remontuje boisko.Wcześniej zmusił piłkarzy do rozgrywania meczów w Budziwojowie,dzieci rozgrywały mecze na wsiach ,trenowały na wsiach.Trener Zieleń nie miał,gdzie trenować mimo,że robił awans do 4 ligi.Traktorzysta w czasie treningów kosił trawę,przepędzał piłkarzy z treningów za przyzwoleniem władzy ,a teraz mamy podobną sytuację.Chojnowianka w 4 lidze,a burmistrz na wsiach szuka boiska,a obiecuje ,a czaruje ,pięknie mówi.Tak to Janek Obiecanek,który przed wyborami obieca dla klubu tyle,ile nikt mu nie dał odkąd powstał.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.