Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnowianie w Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów

Autor Maciek
Data utworzenia: 23 czerwiec 2014, 13:08 Wszystkich komentarzy: 1


Chojnowianie w Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów
V edycja biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów, która odbywa się corocznie w Złotoryi przeszła do historii. Na tej ekscytującej imprezie sportowej nie zabrakło chojnowskiego akcentu. Na trasie biegu pojawiło się czterech młodych mieszkańców Chojnowa. Trzech z nich reprezentowało klasy 1-3: Jakub Kamiński, Kacper Bajerski oraz Marcel Kaczmarek. Mieliśmy również jednego reprezentanta starszych klas, a był nim Wojciech Chmielowski.

Pomimo, że pogoda nie dopisała nikt nie zamierzał zrezygnować z udziału w biegu. Sami organizatorzy postanowili „pójść na żywioł” i nie zrezygnowali z przygotowanych atrakcji w postaci: porozrzucanych opon, wraku samochodu na środku toru biegu, porozrzucanych śliskich palet czy też odcinka w którym zalegało błoto. Młodzi uczestnicy mieli wiele przeszkód do pokonania, a udział w tej imprezie wymagał poświęceń m.in. dwukrotnego przebiegnięcia przez lodowatą wodę w rzece. Nie zabrakło upadków do wody czy też zgubionych butów, które zatopiły się w błocie. Każdy z uczestników miał świadomość jaki trud go czeka, pomimo tego faktu nikt nie zamierzał rezygnować.

Na mecie wszyscy byli zmarznięci, mokrzy, ale co najważniejsze szczęśliwi i dumni z siebie. Młodzi chojnowianie spisali się wyśmienicie. Kacper Bajerski zameldował się trzeci, na czwartym miejscu pojawił się Marcel Kaczmarek. Jakub Kamiński pojawił się kilka pozycji dalej. Różnice pomiędzy poszczególnymi zawodnikami były minimalne. W kategorii klas I-III startowało 40 chłopców.

Warto zaznaczyć, że samo ukończenie biegu było zwycięstwem. Tuż po ukończeniu rywalizacji wszyscy zadeklarowali swój udział w przyszłym roku. Nasi młodzi chojnowianie to prawdziwi sportowcy, którzy bez względu na pogodę nie poddają się i walczą do końca. Żaden z uczestników nie wspominał o rywalizacji, ale o dobrej zabawie.

Serdecznie gratulujemy udziału i sukcesów.Komentarze

Niebawem pojawi się tam Zygmunt Chajzer ze swoim Zonkiem i całą resztą przebierańców.
Bieg się chwali, maskaradę nie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.