Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

W Chojnowie ukradli samochód agentów Centralnego Biura Śledczego (aktualizacja)

Autor admin
Data utworzenia: 25 czerwiec 2014, 14:41 Wszystkich komentarzy: 4


W Chojnowie ukradli samochód agentów Centralnego Biura Śledczego (aktualizacja)

Od wczoraj tj. 24 czerwca trwają poszukiwania ciemnozielonej Hondy Civic, którą nieznani sprawcy ukradli w Chojnowie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że samochodów należał do agentów Centralnego Biura Śledczego, którzy we wtorkowe popołudnie zaparkowali na jednej z ulic naszego miasta służbowy pojazd.

Wczoraj po południu grupa funkcjonariuszy CBŚ z Gdańska gościła w rejonie legnickim, konkretnie w Chojnowie. Na jednej z ulic zostawili służbową Hondę Civic w kolorze ciemnozielonym. Po powrocie po samochodzie nie było już śladu.

Jak podaje Radio Wrocław miejscowi policjanci do zajścia podchodzą z pewną rezerwą. Złodzieje pozostawili bowiem na parkingu nietknięte inne pojazdy o znacznie większej wartości niż siedmioletnia Honda. Wysnuta została hipoteza, że funkcjonariusze CBŚ mogli zostawić pojazd z otwartymi drzwiami. Mówi się również o zemście lokalnych złodziei.

Do dziś auta nie odzyskano. Agenci CBŚ do domu wrócili pociągiem.


Źródło: pwr.pl


Aktualizacja (godz. 15.35)

Kilka ulic dalej zaparkowana była ciemnozielona Honda Civic, którą we wtorkowe popołudnie skradziono funkcjonariuszom Centralnego Biura Śledczego w Chojnowie. Na pojazd trafił jeden z chojnowskich policjantów, którzy po służbie wybrał się na spacer.Komentarze

Zawstydzili ABW.... Zgubili samochód... ;)
zgłoś komentarz
Żeby im tylko w pociągu kieszonkowcy portfeli nie ukradli;)hahahaha
zgłoś komentarz
Oj koledzy. Nienaśmiewajmy się z panów agentów. Przecież każdy może zgubić auto w takiej metropolii jak Chojnów. Pewnie pomieszały się im ulice. Ale dzięki temu nas zapamiętają.
zgłoś komentarz
Trzeba jesjeszcze dodać, że auto odnaleziono bez śladów włamania.
(źródło: Radio Złote Przeboje)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.