Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Czarni Rokitki ze srebrnym medalem w eliminacjach strefowych piłki nożnej

Autor Maciek
Data utworzenia: 26 czerwiec 2014, 10:43 Wszystkich komentarzy: 0


Czarni Rokitki ze srebrnym medalem w eliminacjach strefowych piłki nożnej

Wczoraj na Orliku w pobliskich Rokitkach odbyły się strefowe eliminacje do finałów wojewódzkich w piłce nożnej dzieci. W zawodach brali udział chłopcy urodzeni w latach 2001 i młodsi. Cała zabawa rozpoczęła się o godzinie 10:00. Organizatorem eliminacji strefowych było Powiatowe Zrzeszenie "LZS". Do rywalizacji przystąpiło cztery drużyny, a wśród nich: Polonia Środa Śląska, Czarni Rokitki, Bieniowice oraz Zachód Polonia Środa Śląska. Z przyczyn technicznych na zawody nie dotarły dwie ekipy piłkarskie.

Wszystkie drużyny w wielkim zaangażowaniem przystąpiły do walki o miano najlepszej. Zwycięzcy bowiem promowani byli awansem do dalszej gry, już na szczeblu wojewódzkim, która odbędzie się w Strzegomiu.

Już przed rozpoczęciem zawodów wiadomym było, że ekipy ze Środy Śląskiej zaliczane będą do grona faworytów. Zawodnicy ci bowiem regularnie grają w dolnośląskiej lidze młodzików. Czarni Rokitki, wykorzystali jednak atut w postaci własnego boiska, osiągając doskonałe drugie miejsce podczas zawodów piłkarskich.

Nasi młodzi zawodnicy zremisowali z Kaczawą Bieniowice, która świetnie radzi sobie w lidze okręgowej oraz zwyciężyliśmy z Zachodem Polonia Środa Śląska. Dodatkowo na wyżyny swoich możliwości stanął bramkarz Czarnych - Adrian Zalewski, który uzyskał miano najlepszego goalkeepera zawodów.

Najlepszą drużyną wczorajszego dnia okazała się bezkonkurencyjna Polonia Środa Śląska, która już 02 sierpnia rywalizować będzie w Strzegomiu podczas finałów wojewódzkich.

Tabela końcowa:

1. Polonia Środa Śląska

2. Czarni Rokitki

3. Kaczawa Bieniowice

4. Zachód Polonia Środa Śląska


Serdecznie gratulujemy zwycięstwa!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.