Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Przedszkolaki z Rokitek pożegnały się przed wakacjami

Autor admin
Data utworzenia: 26 czerwiec 2014, 12:20 Wszystkich komentarzy: 0


Przedszkolaki z Rokitek pożegnały się przed wakacjami

Przedszkole – pierwszy egzamin samodzielności naszych milusińskich. Czas zawierania pierwszych przyjaźni, które niekiedy przetrwają do końca życia, czas poznawania siebie, swoich upodobań kulinarnych i wspominanego przez lata leżakowania. W przedszkolu pojawiają się pierwsze zakochania, łobuzerskie akcje. Wczoraj w okolicach południa na dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rokitkach czekał ostatni przystanek przed szkolną ławą. W uroczysty sposób pożegnali się przed wakacjami.

Spotkanie, w którym uczestniczyły wszystkie przedszkolaki z placówki z Rokitkach rozpoczęło się o 11.30. Do sali gimnastycznej, poza odświętnie ubranymi dziećmi, przybyło mnóstwo rodziców, którzy postanowili ten szczególny dzień spędzić ze swoimi pociechami. Milusińscy przy wsparciu pań nauczycielek przygotowali na ten dzień wiele atrakcji. Były tańce, występy wokalne, recytacje wierszyków, słowem – prezentacja talentów przedszkolaków z Rokitek.

W taki właśnie kolorowy sposób przedszkolaki z Rokitek pożegnały się z odchodzącym do krainy wspomnień rokiem 2013/2014 i zgodnie ze słowami pani dyrektor powiedziały sobie „do zobaczenia!”.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.