Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Bezpieczna droga"

Autor admin
Data utworzenia: 03 lipiec 2014, 08:35 Wszystkich komentarzy: 0


Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Bezpieczna droga"

Zakończenie roku szkolnego to nie tylko pożegnanie z nauką i szkolną ławą. Przekonali się o tym uczniowie punktu przedszkolnego z Goliszowa, na których w trakcie ostatniego dnia szkoły czekała inna niespodzianka. Poznali zwycięzcę konkursu plastycznego „Bezpieczna droga”. Przypomnijmy, że o zwycięzcy zabawy zdecydowali Czytelnicy Portalu CHOJNOW.PL, którzy przy pomocy sondy oddawali głosy na swoich faworytów.

Konkurs plastyczny „Bezpieczna droga” rozpoczął się w trakcie majowego spotkania, w którym udział wzięli – poza dziećmi - policjanci z Chojnowa oaz Elżbieta Kiełbasa, przedstawicielka legnickiego KRUSu. Właśnie Komisariat Policji w Chojnowie był głównym organizatorem zabawy dla najmłodszych, przy wsparciu KRUSu i Kółka Rolniczego z Legnicy – fundatorów nagród.
Konkurs, który prezentować miał sytuacje ostrzegające przed niebezpieczeństwem na drogach, został rozstrzygnięty w trakcie uroczystości zakończenia roku szkolnego, które odbyło się w Osadzie Danieli położonej w Zamienicach. W uroczystym rozdaniu nagród udział wzięły dzieci wraz z rodzicami oraz grono pedagogiczne. Fundatorzy nagród postanowili docenić nie tylko najlepszych. Podarunki dostał każdy uczestnik zabawy.
Poniżej prezentujemy trzy najlepsze wyniki w konkursie:

1 miejsce – Filip Łopaciński, praca nr 27, 1162 głosów

2 miejsce – Hania Chojnacka, praca nr 1, 761 głosów

3 miejsce – Weronika Łgoda, praca nr 26, 137 głosów


Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.