Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnowianki zdobyły twierdzę w Kłodzku

Autor admin
Data utworzenia: 04 lipiec 2014, 13:54 Wszystkich komentarzy: 1


Chojnowianki zdobyły twierdzę w Kłodzku

W ostatni weekend czerwca kolarze z chojnowskiego klubu UKK „Oriens MTB” wybrali się do położonego 2 godziny drogi od naszego miasta Kłodzka. 27 czerwca na terenie Głównej Twierdzy Kłodzkiej odbyły się Zawody Kolarskie MTB o Puchar Burmistrza Miasta. Impreza sportowa, w której prawo startu mieli licencjonowani zawodnicy polskiego Związku Kolarskiego i kolarze amatorzy okazała się szczęśliwa dla młodych zawodniczek z Chojnowa.

W zawodach zamykających rok szkolny udział wzięło aż 110 zawodników z wielu renomowanych klubów sportowych. Na starcie pojawiły się takie kluby jak UKS Kusy Bardo Śląskie, CCC Polkowice, MKS Karolina Jaworzyna Śląska, MKS Atom Dzierżoniów, UKS Centrum Nowa Ruda, KTM Racing Team Złoty Stok, WKK Wrocław, BSA Warszawa, SGR Srebrna Góra, KWW Jama Wałbrzych czy Fundacja Oświatowa SALAMANDRA.

Na trasie prowadzącej po utwardzonej betonowej nawierzchni twierdzy oraz w rejonie parku, mierzącej 2500 m doskonale pojechały młode zawodniczki z Chojnowa. W kategorii Juniorka Młodsza drugie miejsce zajęła Nikola Pawlikowska, oczko niżej uplasowała się Aleksandra Baranowska. Jeszcze lepiej spisały się nasze Żakinie. Bezkonkurencyjna okazała się Anita Małek, drugie miejsce „wyjechała” Hanna Konarzewska. Gratulacje dla dziewczyn!Komentarze

Gratuluje pudła. Na trzy zawodniczki w kategorii juniorka młodsza. Do artykułu dołączyć proszę komunikat sędziowski i sprawa będzie jasna.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.