Query error chojnow.pl - Nie zmieniłeś jeszcze opon na zimowe? Serdecznie zapraszamy Auto Serwis Malik
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Nie zmieniłeś jeszcze opon na zimowe? Serdecznie zapraszamy Auto Serwis Malik

Author: Partnerstwo
Creation date: 05 January 2015, 09:11 All comments: 4


Nie zmieniłeś jeszcze opon na zimowe? Serdecznie zapraszamy Auto Serwis Malik

Zima już za pasem. Pora na zmianę opon już dawno minęła. Wielu z nas jednak czeka na ostatnią chwilę, aż pojawi się pierwszy śnieg. Nie warto czekać, chcesz zmienić opony, naprawić auto lub też naprawić pojazd po stłuczce serdecznie zapraszamy do Auto Serwisu Serwisu Opon Auto Malik. Oczekujesz fachowej porady lub też kompleksowej obsługi? Jeśli tak to dobrze trafiłeś!

Kierowco pamiętaj, że zmiana ogumienia to bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Nie zwlekaj więc dłużej i skorzystaj z naszej fachowej pomocy w tym zakresie. Należy pamiętać, że opony zimowe charakteryzują się tym, że mieszanka gumy zastosowana w nich pozostaje miękka w bardzo niskich temperaturach dzięki czemu zachowują bardzo dobre właściwości jezdne. W czasie kiedy temperatura na zewnątrz spada opona letnia traci swoje właściwości jezdne.

Nie warto zatem czekać z wymianą na pierwsze śniegi. Serdecznie zapraszamy do nas. Warsztat zlokalizowany jest w Białej 49 (sam początek miejscowości jadąc od Chojnowa). W ramach świadczonych usług wulkanizacyjnych Auto Serwis Malik oferuje:

  • wyważanie kół
  • wymiana opon
  • sprzedaż opon
  • przechowywanie opon

Posiadamy szeroki asortyment opon zarówno nowych jak i używanych. Służymy również fachową poradą. Ponadto każdy klient może liczyć na kompleksową obsługę i profesjonalne indywidualne podejście do jego pojazdu. Poza wulkanizacją świadczymy szeroki wachlarz usług:

  • mechanika pojazdowa
  • naprawy bieżące
  • wymiany oleju, filtrów
  • diagnostyka usterek
  • blacharstwo


Oferujemy szybkie terminy realizacji i gwarancję dobrej ceny!

BIAŁA 49

KONTAKT: 607922406 lub 781276 692Comments

Sekcja Tanca Towarzyskiego
w Chojnowie zaprasza
Charytatywny Bal Karnawalowy,
report comment
Komentarz nie dotyczy artykułu. Bardzo prosimy o korzystanie z portalowego forum.
report comment
Słuchajcie bardzo solidna firma!!! Wiele razy mogłem na Nich liczyć. Niezawodni i do tego zawsze po normalnych cenach. Szczerze polecam!
Norbert Chęciński
report comment
Nie wiem jak ludzie mogą tam oddawać samochody do naprawy , osobiście to bał bym dać im koło do wyważenia , bo nie wiem czy nawet to potrafią zrobić w miarę profesjonalnie . Nie mówię już o rozrządach bo jaka firma zakłada pasek rozrządu napisami do silnika (odwrotnie) , nie dopina paska przez co silnik strasznie klekocze i w dodatku ukręca dwie śruby jedna od osłony rozrządu została wkręcona na chama pod kątem w blok , a druga ukręcona szpilka koła . To mechanika o blacharce to nie będę się wypowiadał bo szkoda słów "auto serwis" który nie posiada nawet komory lakierniczej .Pozdrawiam
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.