Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Grudniowe sukcesy Orlików w halowych turniejach piłki nożnej

Autor Maciek
Data utworzenia: 23 grudzień 2014, 08:21 Wszystkich komentarzy: 0


Grudniowe sukcesy Orlików w halowych turniejach piłki nożnej

W ostatnim czasie ruszyła liga halowa orlików. Są to chłopcy reprezentujący rocznik 2004. Trzynastego grudnia na inaugurację sezonu odbył się pierwszy turniej sezonu 2014/2015. Podopieczni Łukasza Kurczaka wybrali się do pobliskiej Legnicy, by tam rywalizować o cenne punkty. Podczas zawodów pojawiły się drużyny z Bieniowic, Krzywej, Chojnowa oraz Legnicy. W pierwszym spotkaniu sezonu 2014/2015 młodzi chojnowianie musieli zmierzyć się z bardzo dobrze dysponowaną ekipą Miedzi Legnica.

Po bardzo dobrej grze, walce ulegliśmy rywalowi 1:0. W kolejnym spotkaniu szybko zrehabilitowaliśmy się za porażkę. Zwyciężyliśmy z Kaczawą Bieniowice 2:0 po golach Kułacza. W kolejnym starciu odnieśliśmy remisz rezerwami Miedzi. Spotkanie zakończyło się sprawiedliwym podziałem punktów i wynikiem 1:1. Na listę strzelców wpisał się Kałas, który tego dnia był nie do zatrzymania. Po porażce i remisach przyszła pora na zwycięstwo z Konfeksem Legnica, które podopiecznym Łukasza Kurczaka zapewnił Wolski. Na koniec dnia zmierzyliśmy się z Sokołem Krzywa. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Chojnowianie łącznie zgromadzili 8 punktów i tym samym zapewnili sobie doskonałe drugie miejsce w całym turnieju. Na kolejne zawody nie trzeba było długo czekać. Tydzień później- 20 grudnia nasi piłkarze, w hali sportowej w Spalonej, rywalizowali w kolejnym turnieju zorganizowanym przez Kaczawę Bieniowice.

Tego dnia byliśmy bezkonkurencyjni. Podopieczni Łukasza Kurczaka nie oddali nawet punktu osiągając następujące wyniki:

Chojnowianka Chojnów - Kaczawa Bieniowice I (1-0 Letkiewicz)

Chojnowianka Chojnów - Kaczawa Bieniowice II (3-1 Kałas, Kałas, Wolski)

Chojnowianka Chojnów - Konfeks Legnica (2-0 Kułacz, Młynarz)

Chojnowianka Chojnów - Miedz Legnica (3-1 Letkiewycz 3)

Chojnowianka Chojnów - Sokół Krzywa (1-0 Kułacz )

Tuż po zawodach organizatorzy wręczyli najlepszym ekipom pamiątkowe puchary, dyplomy oraz medale. Było to wielkie wyróżnienie dla młodych chojnowian, którzy nie ukrywali swojej radości. Dodatkowo goalkeeper naszych orlików – Michał Janusz uznany został za najlepszego bramkarza turnieju.

Grupa orlików w 2014 roku wielokrotnie pokazała, że jeżeli się czegoś bardzo chce można to osiągnąć. Liczymy, że w najbliższej przyszłości podopieczni Łukasza Kurczaka będą osiągać kolejne sukcesy, czego im gorąco życzymy.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.