Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Sytuacja w okolicach chojnowskiego cmentarza.

Autor admin
Data utworzenia: 31 październik 2011, 14:00 Wszystkich komentarzy: 0


Sytuacja w okolicach chojnowskiego cmentarza.
Poza wzmożonym ruchem na ulicy Wojska Polskiego nie odnotowano utrudnień w poruszaniu się pieszych czy samochodów w okolicy cmentarza w Chojnowie. Ruch odbywa się normalnie, żadne ulice nie są zamknięte. W godzinach południowych nie zauważyliśmy również funkcjonariuszy policji kontrolujących ruchem (w przeciwieństwie do dnia wczorajszego) gdyż nie było takiej potrzeby. Sytuacja może zmienić się w godzinach popołudniowych, gdy większość ludzie skończy pracę i postanowi udać się na cmentarz w celu odwiedzenia grobów oraz ich porządkowania.

Mimo to należy zachować szczególną ostrożność poruszając się ulicami czy chodnikami w okolicach ulic Wojska Polskiego, Parkowej, Złotoryjskiej. Nie powinniśmy również wjeżdżać na parking cmentarza jeśli nie mamy takiej konieczności – utrudnia to pieszym swobodne poruszanie się między alejkami i wchodzenie na górę.

Dobrą informacją jest na pewno ciągła możliwość zakupu kwiatów i zniczy w okolicach cmentarza, wybór jest ogromny, a z każdą godziną powinien jeszcze rosnąć.


Jeśli mamy taką możliwość warto skorzystać z dobrej pogody i udać się na cmentarz pieszo, gdyż z parkowaniem samochodu w okolicy mogą wystąpić kłopoty. Wiele samochodów ustawia się wzdłuż ulicy Wojska Polskiego, Złotoryjskiej oraz nieopodal cmentarza naprzeciw wejścia od strony ulicy Złotoryjskiej. W tym ostatnim miejscu praktycznie nie ma możliwości komfortowego parkowania. Parking przy parku jest w całości zapełniony, trzeba mieć dużo szczęścia by odnaleźć tam lukę w celu zostawienia samochodu.
Wielu kierowców zostawia swoje auta również na poboczu ulicy prowadzącej do Konradówki.


Zastawiając miejsca blisko cmentarza gdy nie jest to dla nas koniecznością uniemożliwiamy bądź utrudniamy dotarcie na groby osobom chorym i niepełnosprawnym – jeśli możemy się przespacerować - zróbmy to. Dodatkowo zachęca nas do tego pogoda.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.