Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

23 Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę

Autor admin
Data utworzenia: 07 styczeń 2015, 08:52 Wszystkich komentarzy: 9


23 Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę


Już w najbliższą niedzielę (11 stycznia) odbędzie się 23 Finał Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chojnów po raz kolejny aktywnie włączył się do akcji tworząc sztab, którego szefem jest pani Anna Świdurska. Celem tegorocznej Orkiestry jest zebranie środków na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.W niedzielny poranek na ulice miasta wyjdą wolontariusze wyposażeni w identyfikatory, puszki z banderolą i serduszka, aby kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy z nas, niewielkim gestem może wspomóc akcję, wrzucając do jednej z puszek symboliczną kwotę.


O godz. 16.00 w centrum miasta rozpoczną się koncerty. Na scenie zobaczymy wrocławską grupę Głos Rozsądku, krotoszyckie Epicentrum i chojnowski Polish Fiction. Pomiędzy występami (około godz. 17.30-18.30) odbędzie się licytacja orkiestrowych gadżetów.

Zbiórka potrwa do godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy!
Komentarze

ilu bedzie wolontariuszy? i swietna sprawa ze cos organizator wspomniał, o z checią tez bym został i zbierał dla dzieciaczków :( Żal i tyle
zgłoś komentarz
Polecamy lekturę: http://chojnow.pl/news/news/view/id/4329
zgłoś komentarz
Chciałbym Polecić artykuły z gazety Polityka dotyczące Owsiaka i WOŚ. zastanawia mnie dlaczego tak jest http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/228225-zona-owsiaka-zatrudnila-sama-siebie-juz-14-lat-temu-przyznala-sobie-9-tys-zl-pensji-w-zarzadzie-wosp-zobacz-dokument. I drugi artykuł .
http://www.fronda.pl/a/co-jerzy-owsiak-i-lidia-niedzwiedzka-owsiak-sami-sobie-podpisuja-i-wyplacaja,45843.html
zgłoś komentarz
A ja a polecam konfrontacje zarzutów postawionych w powyższych periodykach z faktami
http://www.wykop.pl/ramka/1819096/zestawienie-zarzutow-wobec-wosp-i-ich-konfrontacja-z-faktami/
zgłoś komentarz
dzisiaj ,pan Owsiak ,kazał wyrzucić ,ze swojej konferencji prasowej,dziennikarza,który zadał p.Owsiakowi niewygodne pytanie ws.działalności jego fundacji,,Złoty Melon,,
zgłoś komentarz
Więc odpowiadając na wasze komentarze:
1)MiKa7777777 w tym roku u nas w Chojnowie jest 44 wolontariuszy :)
2)slawek61 nie Złoty Melon tylko "Jasna Sprawa" i nie dziwie się, ze kazał go wyrzucić poniewaz jest to dziennikarz z republiki przez małe r która, można rzec, prześladuje go. A po drugie jak to powiedział Owsiak - to nie jest jego sprawa, poniewaz jest to prywatna firma a konferencja dotyczyła WOŚP. Powiem tak - Psy Szczekają, Karawana Jedzie Dalej.
zgłoś komentarz
no tak prywatna firma założona przez ,,owsika,,za wyżebrane przez dzieci pieniądze
zgłoś komentarz
Widzę, że nie którzy to się czepiają wszystkiego aby tylko zniszczyć. Ile WOŚP już zebrała pieniędzy? Dlaczego nikt przedtem nic takiego nie robił na taką skale. Ale widocznie i to też trzeba zniszczyć. Bo jest źle jak ktoś odniesie sukces.
zgłoś komentarz
Bo widzicie mamy teraz rózne społeczeństwo które psioczy na wszystko i takie które chce pomagać ludziom :) dajmy spokój hejterom, bo z nimi nigdy nie wygramy :) Kozak w necie, p**** w świecie. Tyle mam do powiedzenia. Piątka dla wszystkich wolontariuszy, mimo, ze w taka pogodę musieli "ŻEBRAĆ" pieniądzę, żeby uratowac komuś życie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.