Query error chojnow.pl - Kolejny festiwal naleśników w Restauracji Polka. Uwaga KONKURS (Aktualizacja- wyniki konkursu)
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kolejny festiwal naleśników w Restauracji Polka. Uwaga KONKURS (Aktualizacja- wyniki konkursu)

Autor Maciek
Data utworzenia: 08 styczeń 2015, 11:00 Wszystkich komentarzy: 0


Kolejny festiwal naleśników w Restauracji Polka. Uwaga KONKURS (Aktualizacja- wyniki konkursu)

Restauracja „Polka” przygotowała dla Państwa, po raz drugi, nie lada niespodziankę. Otóż w dniu dzisiejszym o godzinie 14:00 ruszy FESTIWAL NALEŚNIKÓW. Wystarczy, że zakupicie Państwo karnet o wartości 15zł i możecie do woli kosztować pysznych domowych naleśników: słodkich i wytrawnych: ze szpinakiem i serem feta, meksykańskich, z żółtym serem i pieczarkami, z kurczakiem i warzywami, z Nutellą i bananami, z dżemem i owocami, serkiem waniliowym i innych.

Z tej właśnie okazji przygotowaliśmy specjalnie dla Was konkurs, w którym do zgarnięcia mamy dwa darmowe karnety na nielimitowaną ilość naleśników. Zatem Chojnowianie do dzieła. Aby zgarnąć „darmowe” naleśniki wystarczy, że wyślecie do nas wiadomość na konkursy@chojnow.pl w temacie wpisując „Dziś do 20:00 będę wcinać naleśniki”, w treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.

Spośród nadesłanych wiadomości rozlosujemy szczęśliwców, którzy dziś będą mogli napełnić żołądki pysznymi naleśnikami. Na wasze maile czekamy do godziny 14:00. Czasu jest mało – zatem DO DZIEŁA!

Szczęśliwi zwycięzcy będą mogli odebrać swoje karnety w Restauracji Polka i skorzystać z nich do godziny 20:00.

Tylko w POLCE płacisz 15 zł i jesz ile chcesz !!!
Restauracja Polka
Chojnów ul.Zielona 4
(pomiędzy Mrówką a SP.3)

Więcej informacji o naleśnikowym szaleństwie na facebooku Polki

W związku z tym, że zwycięzcy poprzedniego konkursu nie odebrali swoich karnetów dziś będą mieli okazje je wykorzystać. Otóż w Restauracji Polka czekają niewykorzystane bony na darmowe naleśniki dla:

- Anny Miłuch

- Anny Jordan

Tuż po godzinie 14:00 rozlosujemy kolejnych szczęśliwych pożeraczy naleśników, którzy już dziś będą mogli skosztować przygotowanych dań.


Aktualizacja:

Podobnie jak poprzednim razem, zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Spośród nadesłanych zgłoszeń wylosowaliśmy dwóch szczęśliwców, którzy jeszcze dziś będą mogli wykorzystać karnety na darmowe naleśniki. Bony wędrują do:

Agnieszki Fic

Damiana Biernatowskiego

Zapraszamy zatem zwycięzców do Restauracji Polka, gdzie po okazaniu dowodu tożsamości otrzymają swoją nagrodę.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.