Query error chojnow.pl - Zapraszamy na zajęcia sekcji tanecznej i Bal Charytatywny!
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zapraszamy na zajęcia sekcji tanecznej i Bal Charytatywny!

Author: Partnerstwo
Creation date: 14 January 2015, 10:07 All comments: 2


Zapraszamy na zajęcia sekcji tanecznej i Bal Charytatywny!

Z pewnością niewielu wie, że w Chojnowie od niespełna dwóch lat funkcjonuje sekcja tańca towarzyskiego. W środowe popołudnia, w Domu Schrama, spotyka się kilkanaście par, które szkolą swoje umiejętności, jednocześnie dobrze się bawiąc.

Idea powstania sekcji w naszym mieście nie jest nadzwyczajna. Założyciele postanowili dorównać tym, którzy brylowali na parkietach podczas licznych imprez okolicznościowych. Taniec towarzyski bardzo szybko stał się ich pasją, pewnego rodzaju rytuałem, idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu.

Z czasem grono uczestników powiększyło się. Obecnie prowadzone są dwie grupy - początkująca i zaawansowana. Nad przebiegiem zajęć czuwa Pani Beata Krzyżanowska ze Szkoły Tańca B.P. Krzyżanowscy, która za sprawą swoich umiejętności i pozytywnej energii skutecznie motywuje do pracy.

Atmosfera podczas zajęć jest bardzo przyjazna, o czym miała okazję przekonać się nasza redakcja uczestnicząc w jednym ze spotkań. Dużo tańca, mnóstwo energii, uśmiechów i doskonałej zabawy - tak można opisać godzinne, w przypadku grupy początkujących i dwugodzinne, w przypadku grupy zaawansowanej - zajęcia taneczne.

Jedną z tradycji sekcji tańca towarzyskiego stało się organizowanie Bali Charytatywnych, z których dochód w pełni zostaje przeznaczony na pomoc potrzebującym. W związku z powyższym organizatorzy pragną zaprosić wszystkich lubiących dobrą zabawę na imprezę, która odbędzie się już niebawem - 24 stycznia w Domu Schrama. Gościom przygrywał będzie zespół Blue Band. W programie przewiduje się pokazy tańca.

Grupa taneczna zaprasza również na zajęcia, które odbywają się w każdą środę w godzinach 17.30 - 18.30 dla grupy początkującej i od 18.30 dla grupy zaawansowanej. Jest to idealna opcja dla tych, którzy cenią sobie aktywne spędzanie wolnego czasu. Godzinne zajęcia pozwalają nabyć nowe umiejętności taneczne, przebiegają w przyjaznej atmosferze i z pewnością będą powodem do zadowolenia. Warto zatem oderwać się od codziennych obowiązków, aby spotkać się z gronem sympatycznych ludzi i już po kilku miesiącach treningów zacząć brylować na parkiecie!

Serdecznie zapraszamy!!

Więcej informacji pod numerem telefonu: 602 151 135
Comments

Please try Google before asking about Best Product Guide 4c75d1b
report comment
Please try Google before asking about Updated Product Site 1877336
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.