Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

"Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" - wizyta chojnowskich policjantów w Rzeszotarach

Autor Maciek
Data utworzenia: 15 styczeń 2015, 08:32 Wszystkich komentarzy: 0


"Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" - wizyta chojnowskich policjantów w Rzeszotarach

Chojnowski Komisariat Policji wraz z Inspekcją Transportu Drogowego w dniu 13 stycznia zorganizowali spotkanie edukacyjne w Rzeszotarach. Szkolna pogawędka dotyczyła „Bezpieczeństwa ruchu drogowego”. Dzieci z wielkim zaangażowaniem brały czynny udział w spotkaniu. Nasz Komisariat Policji reprezentował Piotr Demiańczuk, który wspólnie z Dariuszem Pawlikiem przekazali najmłodszym niezbędną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa na drodze.

Organizatorzy zadbali o to, aby spotkanie było ciekawe i edukacyjne. Prowadzący przygotowali prezentację multimedialną podczas której uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób prawidłowo poruszać się po drodze zarówno na jednośladach jak i idąc pieszo. Podczas wtorkowego spotkania nie zapomniano o gadżetach w postaci odblasków.

Dodatkowo organizatorzy przeprowadzili z uczniami pogawędkę dotyczącą odpowiedniego zachowania podczas spaceru, podróży autobusem czy też wycieczki szkolnej. Spotkanie uświadomiło najmłodszym, jak wiele niebezpieczeństw czyha na drodze i w jaki sposób łatwo można ich uniknąć.



Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.