Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Chojnowianki nadal trwa...(VIDEO)

Autor Maciek
Data utworzenia: 18 styczeń 2015, 13:05 Wszystkich komentarzy: 1


Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Chojnowianki nadal trwa...(VIDEO)

Długo wyczekiwane przez fanów Klubu Sportowego Chojnowianka Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze zaplanowane na dzień 15 stycznia 2015 rozpoczęło się wczoraj kilka minut po 17 i trwa do tej pory… Na sali, w Domu Schrama, pojawiła się garstka członków klubu. Podczas wczorajszego posiedzenia w głosowaniach brało udział 31 osób spośród przeszło 90 uprawnionych.

Oficjalnego otwarcia posiedzenia dokonała Małgorzata Członka – Prezes Klubu. Bardzo szybko i sprawnie wybrano niezbędne komisje, które pomagały w prowadzeniu zebrania. Niemalże jednogłośnie przyjęto porządek obrad.

Wczorajsze spotkanie przebiegało w bardzo spokojniej atmosferze, pojawiło się kilka pytań dotyczących funduszy klubowych na które obecna księgowa bardzo szybko odpowiedziała, tym samym wyjaśniając wszystkie niejasności. Punktem kulminacyjnym zebrania były wybory nowych władz klubu.

Otóż nikt z obecnego zarządu nie zdecydował się ponownie startować w wyborach. Propozycja zebranych członków klubu, aby obecny zarząd kontynuował swoją pracę spotkała się to z odmową. Nie pojawiła się nawet jedna chętna osoba, która wyraziłaby chęć kierowania klubem. Na sali w Domu Schrama rozgorzała zacięta dyskusja, której nie było końca. Pojawiła się propozycja przełożenia Walnego Zebrania na inny termin. Finalnie złożono wniosek formalny o kontynuowanie zebrania od punktu wyborów władz klubu. W dniu 29/01/2015 o godzinie 17:00 zebrani członkowie stowarzyszenia będą decydować o wyborze nowego zarządu. Miejmy nadzieję, że podczas styczniowego spotkania na sali pojawią się nowi członkowie spośród których wybrane zostaną nowe władze.

Sporym problemem podczas wczorajszego spotkania była kwestia rozpoczęcia treningów przez pierwszą drużynę. Finalnie obecny Zarząd doszedł do porozumienia z Ireneuszem Chrzanowskim, który wyraził chęć prowadzenia zajęć z piłkarzami do dnia 29/01/2015. Wówczas nowo wybrane władze zadecydują o przyszłości tego szkoleniowca.

Serdecznie zapraszamy do relacji video z wczorajszego zebrania, którą opublikujemy na łamach portalu wkrótce.
Komentarze

Gdzie Ci ludzie,co mieli być zastąpić Panią Prezes?Prezeska odtrąciła swoją osobą kibiców,sponsorów i wielu innych ludzi.Świadczy o tym frekwencja na zebraniu.Na 90 członków przyszło 30.Teraz dostrzega,że nikt nie chce objąć klubu i ogłasza rezygnację wiedząc,że będzie zmuszona działać dalej.Poza tym byłoby to nie w porządku w tym momencie porzucić klub ,zwłaszcza jak się doprowadziło do tego,że juniorzy przegrywają po 30:0,zajmują ostatnie miejsca w tabeli i przegrywają z pierwszą napotkaną wioską.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.