Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Babci i Dziadka życzy Redakcja Portalu

Autor Redaktorka
Data utworzenia: 21 styczeń 2015, 09:33 Wszystkich komentarzy: 0


Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Babci i Dziadka życzy Redakcja Portalu

Wszyscy wiemy jak ważnymi osobami w naszym życiu są dziadkowie. Zdarza się, że dzięki swojej życzliwości i okazywanemu zainteresowaniu „górują” nad samymi rodzicami. W końcu to oni zajmowali się nami kiedy byliśmy chorzy, kiedy akurat nie musieliśmy iść do szkoły, a rodzice mimo wszystko musieli być w pracy.

Babcie zawsze będą słynąć z nadopiekuńczości (w dobrym tego słowa znaczeniu), a przyrządzane przez nie potrawy będziemy wspominać ze smakiem. A dziadek? To ktoś, kto podzieli się radą, ktoś kto zabierze na grzyby czy ryby.

Niekiedy nawet mówi się, że dziadkowie darzą nas większym uczuciem niż sami rodzice. Zapewne wielu z Państwa kiwa teraz przecząco głową. Prawdopodobnie ta opinia bierze się stąd, że na babci i dziadku nie spoczywa odpowiedzialność za nasze wychowanie. Zatem nie pozostaje im nic innego, jak nas kochać. Nie powinno więc nikogo dziwić, że doczekali się swojego święta.

Z tej okazji, redakcja Portalu CHOJNOW.PL składa wszystkim seniorom najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim dużo zdrowia i cierpliwości – nie tylko dla własnych dzieci, ale przede wszystkim do wnuków.

Pamiętajmy o naszych bliskich, nie tylko w dniu ich święta. Jeden dzień w roku nie nadrobi całego straconego czasu, a wywołanie uśmiechu na ich twarzach to w końcu najlepsza nagroda.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.