Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Konkurs na najciekawszy prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka! (Aktualizacja- wyniki)

Autor Restauracja "Pałacyk"
Data utworzenia: 21 styczeń 2015, 14:25 Wszystkich komentarzy: 0


Konkurs na najciekawszy prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka! (Aktualizacja- wyniki)

Z okazji zbliżających się świąt- Dnia Babci i Dziadka, mamy dla was konkurs! Zapraszamy do podzielenia się z nami pomysłami na prezent, którym obdarujecie bądź chcielibyście obdarować Babcię i Dziadka.

Najciekawsza propozycja zostanie nagrodzona bonem o wartości 100 zł do Restauracji "Pałacyk", do wykorzystania w dniach 21-22 stycznia. Będzie to doskonały prezent dla Babci i Dziadka bądź okazja do wspólnego spędzenia czasu.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie, prosimy o przesyłanie swoich pomysłów na adres konkursy@chojnow.pl, w tytule wpisując "Dzień Babci i Dziadka", w treści umieszczając opis lub zdjęcie najciekawszego waszym zdaniem upominku oraz podając imię, nazwisko i numer telefonu. Na wasze zgłoszenia czekamy do jutra do godziny 12:00!

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!


Aktualizacja

Tradycyjnie już, konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Otrzymaliśmy wiele wiadomości z pomysłami na prezent dla Babci i Dziadka. Przygotowaliście dla nich kwiaty, własnoręcznie wykonane laurki, kartki z życzeniami, kubki lub ramki ze zdjęciem wnuków, słodkości, bilety na basen, a nawet elektryczne kapcie.

Wszystkie propozycje są doskonałe i na pewno wywołają na twarzach seniorów mnóstwo uśmiechu. Jednak najpiękniejszym prezentem, jaki możemy ofiarować Babciom i Dziadkom jest wspólne spędzenie czasu. Prezenty są tylko dodatkiem do obecności, która jest dla nich najważniejsza. Prezent dla Babci i Dziadka w postaci zaproszenia do Restauracji „Pałacyk” otrzymuje:

Natalia Woltman


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.