Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Koleje Dolnośląskie pytają podróżnych o fotele

Autor admin
Data utworzenia: 23 styczeń 2015, 15:18 Wszystkich komentarzy: 0


Koleje Dolnośląskie pytają podróżnych o fotele

Od środy (21 stycznia), Koleje Dolnośląskie badają preferencje pasażerów dotyczące foteli, na których chcieliby podróżować w przyszłości. W jednym z Impulsów oraz na portalu Facebook, zaprezentowano cztery modele o różnych kształtach, wzorach i kolorach. W pojeździe można zobaczyć, który z proponowanych zestawów kolorystycznych najlepiej pasuje do wnętrza oraz sprawdzić wygodę fotela. Zagłosować można na miejscu, poprzez wrzucenie do urny karteczki z numerem najbardziej odpowiadającego nam modelu. Impuls 36WEa-015 obsługuje trasy: Wrocław - Wałbrzych - Jelenia Góra - Szklarska Poręba oraz Węgliniec - Wrocław.

–Mamy nadzieję, że nasi pasażerowie podpowiedzą nam, który z pokazowych foteli przypadnie im do gustu. Naszym celem jest poznanie preferencji pasażerów w zakresie parametrów użytkowych i designu foteli w naszych pojazdach – powiedziała rzecznik Kolei Dolnośląskich Justyna Stachniewicz.

Głosować można również za pośrednictwem portalu Facebook. Znajdziemy tam zdjęcia i opisy wszystkich proponowanych modeli, a także aktualne statystyki dotyczące preferencji innych użytkowników.

Wszystkich, którzy korzystają z usług przewoźnika i cenią sobie wygodę podczas podróży, zachęcamy do wyrażenia swojej opinii.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.