Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Czarni Rokitki poznali rywali w meczach kontrolnych. Mamy pierwsze transfery!

Autor Maciek
Data utworzenia: 23 styczeń 2015, 13:13 Wszystkich komentarzy: 0


Czarni Rokitki poznali rywali w meczach kontrolnych. Mamy pierwsze transfery!

Czarni Rokitki bardzo ciężko trenują przed zbliżającą się rundą wiosenną. Trener Mirosław Dragan nie rezygnuje z profesjonalnego podejścia do prowadzonych zajęć. Ekipa z naszej gminy miała niespełna miesiąc przerwy od treningów. Do Czarnych Rokitki dołączył Damian Tucholski, który opuścił szeregi KS Chojnowianka. Obecnie trwają negocjacje dotyczące pozyskania jeszcze jednego zawodnika, które na chwilę obecną pozostają tajemnicą. – Wszystko wyjaśni się wkrótce. Jeśli uda nam się pozyskać jeszcze jednego zawodnika będzie to dla nas dodatkowe wzmocnienie, jeśli nie nic wielkiego się nie stanie – podkreśla prezes Bogdan Styrkowiec.

Czarni zamierzają przepracować okres przygotowawczy bardzo solidnie. Pierwsze mecze kontrolne rozpoczną się końcem stycznia i odbędą się na sztucznej nawierzchni. Umiejętności ekipy z Rokitek sprawdzą Isrka Kochlice, Odra Chobienia, Stal Chocianów, Grom Gromadzyń Wielowieś. Podopieczni Mirosława Dragana rozegrają prawdopodobnie jeszcze dwa spotkania. Jedno z nich będzie miało miejsce 14 lutego, jednak nie znamy jeszcze rywala. Władzie klubu w chwili obecnej poszukują drużyny, która rozegra z Czarnymi mecz kontrolny. Piłkarze z naszej gminy będą mieli wolny weekend 07 lutego z uwagi na brak boiska sztucznego do rozegrania spotkania.

Czas wolny piłkarzom z Rokitek na pewno zapełni Mirosław Dragan, który nie zamierza zrezygnować z sparingu i w jego miejsce prawdopodobnie odbędą się zajęcia. Mamy zatem nadzieję, że Czarni przystąpią do rundy wiosennej w bardzo wysokiej dyspozycji.

Nie znamy jeszcze dokładnego terminu rozpoczęcia rozgrywek. Wstępny plan przewiduje start rudny na 22 marca. Wobec tego 15 może odbyć się jeszcze jeden sparing, o ile nie ruszy liga. O wynikach i przebiegu meczy kontrolnych będziemy informować na łamach portalu.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.