Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

MDK - ostatnie dni remontu

Autor Redaktorka
Data utworzenia: 26 styczeń 2015, 08:27 Wszystkich komentarzy: 5


MDK - ostatnie dni remontu

W sierpniu zeszłego roku, redakcja naszego portalu odwiedziła wówczas przebudowywany budynek Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji. Pierwotnie zakończenie prac planowano na 31 października. Niestety z wielu przyczyn, nie udało się dotrzymać terminu, który wydłużył się o kolejne 2 miesiące. Na dzień dzisiejszy wszystkie działania mają się ku końcowi. Najprawdopodobniej już na początku przyszłego miesiąca będziemy mogli w pełni cieszyć się z nowego obiektu.

Znaczna część jest już wykończona. Niedługo wnętrza wypełnią się także nowymi sprzętami oraz meblami. Ponadto wszystkie toalety oraz pomieszczenia gospodarcze zostały już wyposażone w armaturę sanitarną. W sali kinowej lada moment pojawią się siedzenia oraz niezbędne wyposażenie.


Wszystkich, którzy ciekawi są tego, jak obecnie wygląda nowy "Dom Kultury" zapraszamy do naszej fotorelacji. Nie chcemy jednak zdradzać szczegółów, ponieważ pragniemy, by każdy z Państwa osobiście odwiedził budynek MOKSiR-u gdy będzie już na to gotowy. Otwarcie zbliża się wielkimi krokami, zatem już niedługo będziemy mogli cieszyć się z nowego, wyremontowanego obiektu.

Komentarze

Za czasów, kiedy w tym przybytku był klub "HADES' to skakalem tam przy muzie dance, potem andrzejki i przypadkiem zniszczony zlew. w miedzyczasie wycieczki ze szkół podstawowych (ówczesnie ośmioklasowych), a tyeraz nowocześnie i bez histori. Oby 'pisali' ją KULTURALNI ludzie młodego pokolenia, a nie debile smartlooserów - pozdrawiam;]
zgłoś komentarz
No cóż terminy zawalone, odsetki karne nalezą się Wykonawcy, bo co tu gadać opieprzał się i to widać było że za mało ludzi przy tym pracowało. Poza tym można dopatrzeć się już pewnych wad projektowych. Architekci nie zauważyli że od ul. Małachowskiego nie można elewacji koloru białego ciagnąć aż do poziomu chodnika bo się zabrudzi? Widzieli w ogóle ten obiekt czy tacy niedorobieni są? Już przed remontem dolna część była ciemniejszego koloru z uwagi na fakt że przejeżdżający samochód mógł ochlap ścianę. Jedynym rozsądnym wyjściem było zatem wyłożenie płytkami kamiennymi jak mamy od czoła budynku
zgłoś komentarz
Warto jeszcze coś napisać na temat tego oszklonego modułu z napisem DOM KULTURY. Nad tym modułem była doskonała powierzchnia na wykonanie tarasu widokowego, z ławeczkami może zadaszona, albo przynajmniej z parasolami . Przecież tuż za ściana ma być mała restauracja, Powierzchnia jest od doskonałej nasłonecznionej strony południowo-zachodniej, więc nie rozumiem jak architekt mógł zmarnować taką powierzchnię?? W Legnicy w Galerii Piastowskiej nie zmarnowano takich okazji na tarasy widokowe połączone z restauracją, u nas niestety tak, co żle świadczy o architektach. Lepiej żeby stodoły projektowali.
Przykro to stwierdzić ale ten obiekt tuż po remoncie nadaje się z powrotem do przebudowy i mam nadzieję że za jakiś czas gmina jednak się na to zdecyduje
zgłoś komentarz
Że o mniejszej ilości miejsc w "sali kinowej" (nieprzypadkowo w cudzysłowiu) nawet nie warto wspominać. Kto tam był na jakichś uroczystościach szkolnych to wie o czym mówię.
zgłoś komentarz
czyli teraz w chojnowie przydalby sie teatr z prawziwego zdarzenia na imprezy 500-osobowe
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.