Query error chojnow.pl - Co zrobić z choinką po świętach?
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Co zrobić z choinką po świętach?

Author: Redaktorka
Creation date: 27 January 2015, 12:21 All comments: 0


Co zrobić z choinką po świętach?

Na miesiąc po Świętach Bożego Narodzenia, w naszych domach, oprócz wspomnień, zostaje również choinka. Dawniej takie uschnięte drzewko można było wyrzucić do kontenera. W świetle nowych przepisów jest to odpad gabarytowy i nie traktuje się go na równi z innymi śmieciami. Co więc zrobić z niechcianą już o tej porze świąteczną ozdobą?

Mieszkańcy Chojnowa mają na to dwa rozwiązania. Pierwszym z nich, jest udanie się do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), które znajduje się przy ul. Kraszewskiego 1. Oddział funkcjonuje od 7:00 do 15:00 i to właśnie w tych godzinach możemy zgłosić się z niechcianym już drzewkiem lub innym odpadem gabarytowym. Istnieje jeszcze możliwość pozostawienia naszej choinki obok pojemników na śmieci, nie obawiając się konsekwencji prawnych. Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sukcesywnie organizuje wywóz takich drzewek za pomocą ciągników z przyczepą.

Pomyślano również o mieszkańcach Gminy Chojnów, którzy swoje drzewka mogą zostawić w pobliżu Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego w Piotrowicach. W tym miejscu PSZOK jest czynny całodobowo.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.