Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Walne Zebranie Wyborcze KS Chojnowianka już jutro. Zapraszamy do udziału!

Autor Maciek
Data utworzenia: 28 styczeń 2015, 09:18 Wszystkich komentarzy: 2


Walne Zebranie Wyborcze KS Chojnowianka już jutro. Zapraszamy do udziału!

W związku z tym, że podczas pierwszego Walnego Zebrania Sprawozdawczo Wyborczego KS Chojnowianka nie udało się wybrać nowych władz, przełożono je na dzień jutrzejszy. Dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkich członków stowarzyszenia na jutrzejsze zebranie, które odbędzie się w Domu Schrama o godzinie 17:00.

Dwa tygodnie temu spotkanie przebiegało w bardzo dobrej atmosferze. Harmonogram, jaki został zaplanowany przebiegał zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Niestety zebrani członkowie klubu zatrzymali się na punkcie 9, którego celem było wybranie nowych władz klubu.

Dotychczasowi członkowie zarządu nie zdecydowali się wystartować w kolejnych wyborach, nikt z obecnych na sali również nie wyraził chęci zostania osobą decyzyjną w klubie. Sytuacja jest bardzo trudna. Dlatego też zachęcamy wszystkich członków stowarzyszenia do wzięcia udziału w jutrzejszym zebraniu. Mamy nadzieję, że pojawią się chętni do stworzenia nowego zarządu.

Sytuacja klubu robi się dramatyczna. Pierwsza drużyna trenuje pod okiem Ireneusza Chrzanowskeigo, który wyraził zgodę na poprowadzenie zajęć przez okres dwóch tygodni, do czasu wyboru nowych władz. Do tego nie odbyły się dwa pierwsze sparingi, które jak wiadomo mają spory wpływ na dyspozycję naszych piłkarzy.

W dniu jutrzejszym zebranie przebiegnie wg. następującego harmonogramu:

1. Wybór w głosowaniu tajnym członków Zarządu

2. Wybór w głosowaniu tajnym członków Komisji Rewizyjnej

3. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia członków nowo wybranych organów władz KS Chojnowianka

4. Zakończenie obrad

Punktów do zrealizowania jest niewiele. Najtrudniejsze będą wybory nowych władz. Mamy nadzieję, że pojawią się chętni, którym nie jest obojętny los naszego klubu sportowego. Jak wyglądać będzie przyszłość Chojnowianki? Tego nie wiemy. Wszystkiego dowiemy się podczas zebrania zaplanowanego na 29 stycznia 2015r. Serdecznie zapraszamy Dom Schrama, godzina 17:00.


Komentarze

Nie zgadzam się z tym,że nie wiemy jaka będzie przyszłość klubu.Sytuacja jest skomplikowana i zapewne p.serkies wstanie i poprosi prezesa Członkę o pozostanie w klubie do czasu aż ktoś się znajdzie.Prezes burmistrzowi nie odmówi,bo dużo mu zawdzięcza.Dla mnie to jest jedna wielka farsa i gra Członki,która wykorzystuje to,aby pokazać,że nie chce pracować w klubie ,bo wie że nie ma ludzi na podmiankę.Sytuacja posunęła się bardzo daleko,gdyż prezesa nie widzą ani piłkarze,ani kierownik ani kibice.Ale teraz jest za pozno,sportowo tego klubu nie da się odbudować szybko.Chyba lepsza Członkowa jak brak klubu.
zgłoś komentarz
Chojnowianka była ,jest i będzie.Dzieci zawsze grały w piłkę i będą grać.Seniorzy jak nie chcą grać,to nie ma sensu nikogo zmuszać.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.