Puchar Polski Kadetów zakończony

Autor bokser.org
Data utworzenia: 11 listopad 2011, 15:05 Wszystkich komentarzy: 0

Puchar Polski Kadetów zakończonyW zakończonym finałowym turnieju o Puchar Polski Kadetów w boksie udział wzięło 120 zawodników z 50 klubów z całej Polski.W turnieju brało udział sześciu zawodników BKS Skorpion Szczecin oraz Łukasz i Mateusz Niemczyk Champion Chojnów uczniowie I klasy Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie.

Łukasz Niemczyk Champion Chojnów kat. 52 kg uczeń I klasy o profilu bokserskim w Szczecinie pokonał kolejno Kołodziejczyka Pomorzanin Toruń, Mazura z Czarnych Słupsk by w finale wypunktować Marcinkowskiego Marcina z Busko Zdrój.

Mateusz Niemczyk Champion Chojnów uczeń I klasy LO o profilu bokserskim w Szczecinie w turnieju Jana Pawlaka pokonał zawodnika OSiR Suwałki natomiast w finałowym pojedynku uległ Trochimiakowi Patrykowi Kaczor Boks Team Wałbrzych