Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zawodnicy LMKS "SFORA" Chojnów przywieźli 9 krążków z Opola

Autor LMKS "SFORA" Chojnów
Data utworzenia: 03 lipiec 2015, 08:40 Wszystkich komentarzy: 0


Zawodnicy LMKS "SFORA" Chojnów przywieźli 9 krążków z Opola

W dniu 13 czerwca 2015 r. na hali widowiskowo-sportowej Opolskiej Politechniki odbył się Ogólnopolski Turniej Taekwondo i Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Taekwondo, zawody dla kategorii wiekowych dzieci, młodzików i kadetów. Nasz klub reprezentowała 5 zawodników: Eliza Laskowska uczennica klasy 3a, Martyna Merunowicz uczennica klasy 3c, Martyna Radwan uczennica klasy 6, wszystkie zawodniczki uczęszczają do Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie oraz Dawid Laskowski uczeń klasy 1d Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chojnowie i Wiktor Szklarz uczeń klasy 2b Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie.


Zawodnicy z dolnośląskich, opolskich i śląskich klubów taekwondo rywalizowali w następujących konkurencjach: trójbój w technikach szybkościowych, techniki specjalne, konkurencje sprawnościowe soft-stick, walki w hogo (system elektronicznego naliczania punktów) oraz dwubój techniczny. Start w poszczególnych konkurencjach zależał od kategorii wiekowej.
Ostatecznie do Chojnowa przywieziono 9 krążków. Martyna Merunowicz i Wiktor Szklarz zdobyli brązowe medale w trójboju szybkościowym, Dawid Laskowski zdobył dwa brązowe medale w dwuboju technicznym i w walkach. Siostra Dawida, Eliza Laskowska wywalczyła dwa brązowe medale w technikach specjalnych i w walkach oraz dwa srebrne krążki w trójboju szybkościowym i technikach pokazowych. Ostatnia z naszych zawodniczek Martyna Radwan wywalczyła najcenniejszy złoty medal w konkurencji walk.
Serdeczne gratulacje należą się zawodnikom i rodzicom oraz podziękowania dla Patrycji Radwan za pełnienie odpowiedzialnej funkcji kierownika ekipy. Podziękowania również kierujemy do Mariusza Sulmy, trenera zaprzyjaźnionego klubu taekwondo z Bolesławca, który sprawował opiekę nad naszymi zawodnikami podczas tych zawodów.

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym profilu.

Nasi zawodnicy już zaczęli wakacje, a za niecałe dwa tygodnie czeka ich wyjazd na obóz sportowy, który będzie przygotowaniem przed rozpoczęciem nowego sezonu we wrześniu. W międzyczasie zapraszamy wszystkich do wspólnych treningów i aktywności na łonie natury oraz do zobaczenia na sali wkrótce.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.