Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Dobiegł końca pierwszy cykl Wakacji z Biblioteką Miejską

Autor admin
Data utworzenia: 03 lipiec 2015, 14:43 Wszystkich komentarzy: 1


Dobiegł końca pierwszy cykl Wakacji z Biblioteką Miejską

W dniu dzisiejszym odbyły się ostatnie zajęcia w ramach wakacji z Biblioteką Miejską. Przez cały tydzień, dzieci z entuzjazmem odwiedzały gmach biblioteki, wiedząc, że czekają na nich ciekawe zadania i nowe wyzwania. Tegoroczny cykl zajęć odbywał się pod hasłem „Na tropie wakacji”.

Uczestnicy spotkań dowiedzieli się jak zostać detektywem. Podzieleni na grupy, założyli własne biura, tworząc przy tym identyfikatory i plakaty reklamowe. Wszyscy bez trudu zaliczyli również test sprawnościowy. Powstały prace plastyczne inspirowane serią książek „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”. Młodzi detektywi przeprowadzili również małe śledztwo, które wywołało sporo emocji i było źródłem doskonałej zabawy.

W czwartek, zajęcia odbyły się poza gmachem biblioteki. Dzieci udały się bowiem na wycieczkę do Baszy Tkaczy. Tam, wysłuchały pani przewodnik, która przybliżyła im historię baszty, z dużym zainteresowaniem obejrzały dostępną wystawę, a także podziwiały miasto z tarasu widokowego.

Miniony tydzień był pełen wrażeń. Dzieci wzięły udział w zajęciach rozwijających zdolności plastyczne , a także pobudzających wyobraźnię. Spotkania w bibliotece to również okazja do integracji i pracy w grupie. Dzięki ciekawej formie i dynamice zajęć, nie było mowy o nudzie.

Podczas tegorocznych wakacji, odbędzie się jeszcze jeden cykl spotkań z Biblioteką Miejską, który został zaplanowany na 3-7 sierpnia.Komentarze

Przepraszam bardzo, ale czy to jakiś żart, wakacje dobrze się nie zaczęły, a biblioteka miejska już je zakończyła? Może jest jakiś błąd w artykule, dziś 3 sierpnia, początek dwu miesięcznych wakacji, a biblioteka miejska ogłasza koniec wakacji z biblioteką miejską. W jakim celu zatrudnia się tam tyle osób, kiedyś czytałam, że pracuje tam dziewięć osób.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.