Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

4 urodziny portalu już za nami! Uwaga konkurs! AKTUALIZACJA (Wyniki konkursu)

Autor admin
Data utworzenia: 08 lipiec 2015, 12:20 Wszystkich komentarzy: 0


4 urodziny portalu już za nami! Uwaga konkurs! AKTUALIZACJA (Wyniki konkursu)
Kolejne, 4 już urodziny portalu rozpoczęliśmy w sobotę podczas Dni Chojnowa. Zaprosiliśmy mieszkańców miasta i gminy do naszego stoiska, gdzie częstowaliśmy ich słodkimi przekąskami ufundowanymi przez Piekarnię Kupczyk w Chojnowie. Rozdawaliśmy także gadżety i balony, które wywoływały uśmiech na twarzach najmłodszych.
Tego samego dnia rozpoczęliśmy cykl urodzinowych konkursów, w których rozdaliśmy atrakcyjne nagrody (bilety do Play City, bon na zakupy do "Borówki", karnet do siłowni "Hardcore Fitness", bony na porady dietetyczne do Oriflame, bon do "Instytutu Piękna" Angeliki Kułacz, bon do Poradni Prozdrowotnej "Harmonia" oraz bon do Gabinetu Fizjoterapii Łukasza Ptaka.
Nie zapomnieliśmy także o przedsiębiorcach, którym w ramach konkursów zaproponowaliśmy darmowe artykuły sponsorowane, banery reklamowe, wpisy do bazy firm oraz bon na zakup materiałów reklamowych dostępnych w ofercie firmy Big Form. Mamy nadzieję, że przez ten cały czas dobrze się Państwo z nami bawili. Dziękujemy, że jesteście z nami już od czterech lat, jednocześnie zapraszamy do dalszego czytania naszego portalu.

Wszystkich tych, którzy do tej pory nie zdążyli odebrać swoich nagród zapraszamy do dnia 15.07.2015r. do siedziby redakcji (Chojnów, ul. Kościuszki 28 parter) od pn.-pt. w godz. 9.00-15.00.


Na koniec mamy jeszcze mały konkurs wakacyjny - bon o wartości 50 zł do Pizzerii Piccolo Mondo. Aby zgarnąć darmową wejściówkę na pizzę, czy lasagne wystarczy:
polubić i udostępnić post na facebooku i wpisać w komentarzu propozycje na spędzenie urlopu
lub wysłać zgłoszenie na konkursy@chojnow.pl w tytule wpisując „urlop”, w treści podając
swoją propozycję na spędzenie wolnego czasu. Prosimy nie zapomnieć o danych kontaktowych.
Na zgłoszenia czekamy do godz. 12.00 dn. 09.07.15r.

Autor najlepszej i najciekawszej propozycji zostanie zwycięzcą naszej zabawy!

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

AKTUALIZACJA! 9.07.2015r. godz. 12.30

Miło nam poinformować, iż bon o wartości 50 zł do Pizzerii Piccolo Mondo wędruje do użytkownika Fukurujikuto Otukijurukuf, który udostępnił post na facebooku i polecał urlop na sportowo.

"Urlop? Na sportowo, bieganie w lasach, pływanie w akwenach wodnych, spacery w górach, spotkania towarzyskie na boiskach, orlikach, salach. Aktywny urlop." - popieramy!

Bon do odebrania w biurze portalu od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 pod adresem ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.