Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Apel o ograniczenie zużycia wody

Autor admin
Data utworzenia: 06 lipiec 2015, 14:28 Wszystkich komentarzy: 5


Apel o ograniczenie zużycia wody
W związku z występującym brakiem opadów rośnie pobór wody z ujęcia na terenie Gminy Chojnów. W tej sytuacji możliwe są znaczne spadki ciśnienia wody na niektórych odcinkach sieci wodociągowej jak również zagrożenie wystąpienia częstszych awarii. Wzmożony pobór wody z sieci wodociągowej wywołuje problemy techniczne w postaci obniżonego ciśnienia w instalacji wodociągowej, co powoduje, że niektórzy odbiorcy mają problemy z zaspokojeniem swoich potrzeb konsumpcyjnych podczas, gdy inni użytkownicy sieci wykorzystują tę wodę do celów nawadniania czy mycia samochodów.

W związku z dużymi spadkami ciśnienia wody w gminnej sieci wodociągowej Gmina zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców o ograniczenie zużycia wody (np. do podlewania trawników czy napełniania basenów).

Komentarze

Gmina zwraca się z prośbą....Jak mieszkańcy zwracają się z prośbą... Jaki jest więc problem? Wszystko stare, niezmodernizowane, byle jak i byle gdzie. Wielkie niedostosowanie do rzeczywistości, do coraz większej liczby nowych domów. Nowe domy powstają - ręce zacierają (więcej podatników), ale dać coś od siebie to już inna bajka. Średniowiecze...
zgłoś komentarz
Przychylam się do uwag przedmówcy. Gmina nie daje, tylko bierze. Gmina zapomina, że jest dla nas, ludzi, nie odwrotnie, bowiem bez ludzie, gminy nie będzie.
zgłoś komentarz
sytuacja jest taka, że mieszkańcy np. Witowa podczas największych upałów w ostatnich dniach nie mają w kranie wody w ogóle i gmina ma ich totalnie w czterech literach. Podczas interwencji mieszkańców w urzędzie gminie poradzono im, by ograniczyli zużycia wody.
zgłoś komentarz
hahaha , apel o zmniejszenie zużycia wody , padam hahahah, a może apel o to by radni gminy obcieli kase sobie samym i wójtowi i przekazali ją na modernizację sieci wodociągowej ? nie lepiej ?
zgłoś komentarz
Oszczednosc wody w gminie,a w poprzednim tygodniu Chojnowie w jednym w bloku na osiedlu pekła rura i sie lała ponad 3 godziny
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.