Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Śmieci, ale czyje? Problemów ciąg dalszy…

Autor Maciek
Data utworzenia: 08 lipiec 2015, 10:57 Wszystkich komentarzy: 1


Śmieci, ale czyje? Problemów ciąg dalszy…

Od dłuższego czasu na chojnowskich ogrodach działkowych "ROD Północ" zaczęły pojawiać się worki z nieczystościami. Sam widok razi, na pierwszy rzut oka widać, że śmieci nie pochodzą z miejsc, gdzie mieszkańcy naszego miasta i gminy spędzają wolny czas. Służby porządkowe pomimo tego, że regularnie odbierają nieczystości z wyznaczonych miejsc nie nadążają z oczyszczaniem wylotów ogrodów działkowych.

Problem gromadzonych nieczystości coraz bardziej przeszkadza „działkowiczom”, którzy nie do końca wiedzą skąd biorą się śmieci. – Trzeba tą sprawę wyjaśnić. Ledwo pojemniki zostaną opróżnione zaraz ktoś podrzuca masę worków, które zalegają tutaj przez tydzień. Od dłuższego czasu staramy się dowiedzieć, kto naszym kosztem wyrzuca śmieci – powiedziała pani Krystyna zniesmaczona całą sytuacją.

Czy uda się w końcu zakończyć ten „śmierdzący” temat. Mamy nadzieję, że sytuacja się wyjaśni, a tajemniczy „śmieciarz” przestanie robić sobie z działek wysypisko.


Komentarze

śmieci pojawiają się dlatego że nie ma śmietniska , a nie ma śmietniska bo zamknął je niejaki Serkies durnowatą polityka smieciową. To jemu nalezy podrzucić te śmieci oraz rachunek za nie. Zapytajcie Serkiesa co dalej ze śmietniskiem?

jest wśród radnych Szerlok Holms - były komendant niechaj tropi sprawców , zaczai sie w śmietniku i łapiue za rękę - najlepiej z Serkiesem winowajcą tego stanu. Do roboty - ruszyć dupska jak mówi STonoga
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.