Query error chojnow.pl - Mroczkowski w finale Golden Glove of Vojvodina
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Mroczkowski w finale Golden Glove of Vojvodina

Author: Maciek
Creation date: 12 July 2015, 09:33 All comments: 1


Mroczkowski w finale Golden Glove of Vojvodina

Mroczkowski nie do zatrzymania podczas tegorocznej edycji Golden Glove of Vojvodina. W pierwszym pojedynku znokautował on swojego przeciwnika Amerykanina – Devona Younga, dzień później na deskach ringu wylądował Szkot – Mtichel Barton. Wczorajszy dzień nie przyniósł tak spektakularnego zwycięstwa, walka zakończyła się wygraną na punkty 3:0, choć w jej trzeciej odsłonie rywal Kamila o mały włos nie wylądował na deskach. - Mój rywal był bardzo silny, ciągle napierał na mnie. Kolejny pojedynek nie będzie już taki. Pozostała już tylko walka finałowa, jeśli wszystko dobrze pójdzie mogę przywieźć złoty medal do Chojnowa. W ostatecznym starciu zmierzę się z reprezentantem Austrii – powiedział nasz bokser.

Kami Mroczkowski podczas tegorocznej edycji Golden Glove zwrócił uwagę wielu trenerów z całego świata Jego niesamowita dyspozycja, dwa nokauty, wygrana na punkty sprawiły, że jego nazwisko staje się coraz bardziej znane w świecie boksu amatorskiego nie tylko w Polsce.

Dziś od godziny 14 rozpoczynają się pierwsze walki finałowe. W kategorii +91kg zobaczymy naszego championa – Kamila Mroczkowskiego, który w ringu stanie naprzeciw Austryjaka Aleksandar Mraovic

Życzymy powodzenia!

Dzisiejsza walka będzie dostępna na żywo pod adresem www.bsv.org.rs/bsv_stream.php


Comments

For the person asking for sites about worthwhile financial recommendations, excellent money tips, worthwhile financial words of advice, excellent financial words of advice, worthwhile money recommendations, I highly recommend this excellent money tips page or for simple money words of advice, simple money tips, simple financial words of advice, simple money recommendations, finance tips in hindi, have a look at this good financial tips website.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.