Query error chojnow.pl - Mroczkowski w finale Golden Glove of Vojvodina
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Mroczkowski w finale Golden Glove of Vojvodina

Author: Maciek
Creation date: 12 July 2015, 09:33 All comments: 3


Mroczkowski w finale Golden Glove of Vojvodina

Mroczkowski nie do zatrzymania podczas tegorocznej edycji Golden Glove of Vojvodina. W pierwszym pojedynku znokautował on swojego przeciwnika Amerykanina – Devona Younga, dzień później na deskach ringu wylądował Szkot – Mtichel Barton. Wczorajszy dzień nie przyniósł tak spektakularnego zwycięstwa, walka zakończyła się wygraną na punkty 3:0, choć w jej trzeciej odsłonie rywal Kamila o mały włos nie wylądował na deskach. - Mój rywal był bardzo silny, ciągle napierał na mnie. Kolejny pojedynek nie będzie już taki. Pozostała już tylko walka finałowa, jeśli wszystko dobrze pójdzie mogę przywieźć złoty medal do Chojnowa. W ostatecznym starciu zmierzę się z reprezentantem Austrii – powiedział nasz bokser.

Kami Mroczkowski podczas tegorocznej edycji Golden Glove zwrócił uwagę wielu trenerów z całego świata Jego niesamowita dyspozycja, dwa nokauty, wygrana na punkty sprawiły, że jego nazwisko staje się coraz bardziej znane w świecie boksu amatorskiego nie tylko w Polsce.

Dziś od godziny 14 rozpoczynają się pierwsze walki finałowe. W kategorii +91kg zobaczymy naszego championa – Kamila Mroczkowskiego, który w ringu stanie naprzeciw Austryjaka Aleksandar Mraovic

Życzymy powodzenia!

Dzisiejsza walka będzie dostępna na żywo pod adresem www.bsv.org.rs/bsv_stream.php


Comments

For the person asking for sites about worthwhile financial recommendations, excellent money tips, worthwhile financial words of advice, excellent financial words of advice, worthwhile money recommendations, I highly recommend this excellent money tips page or for simple money words of advice, simple money tips, simple financial words of advice, simple money recommendations, finance tips in hindi, have a look at this good financial tips website.
report comment
Please try Google before asking about Recommended Product Tips 254e2de
report comment
Please try Google before asking about New Product Site 364c254
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.