Query error chojnow.pl - "Szukamy Następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika" - czyli Sigo Gim 1 w Nowicach
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

"Szukamy Następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika" - czyli Sigo Gim 1 w Nowicach

Author: admin
Creation date: 15 July 2015, 12:50 All comments: 0


 "Szukamy Następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika" - czyli Sigo Gim 1 w Nowicach
11 lipca w Nowicach odbyły się zawody w kolarstwie szosowym - jazda indywidualna na czas. Młodzi adepci dwóch kółek rywalizowali na trasie długości 5800 m. Ta impreza sportowa pod hasłem "Szukamy Następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika",dostarczyła wszystkim uczestnikom wielu wrażeń. Nie obeszło się pojawienia się na trasie rywalizacji honorowego gościa - Tadeusza Mytnika, któremu towarzyszyła plejada gwiazd naszego kolarstwa w osobach pana Czechowskiego, czy Jaskuły. Pojawiło się także wielu innych olimpijczyków w kolarstwie zarówno torowym, jak i szosowym.

Naszą grupę reprezentowało siedmioro zawodników i zawodniczek. Alicja Gałas, w kategorii juniorka młodsza zajęła III miejsce. Najmłodszy zawodnik w kategorii dzieci - Jakub Miller zajął II miejsce.

Pozostali nasi reprezentanci spisali się nieco poniżej oczekiwań zajmując dalsze lokaty. Mogło być lepiej, zdecydowanie lepiej. Mamy jednak nadzieję, że podczas kolejnych imprez sportowych wszystko wróci do normy, a czołowe lokaty przypadną podopiecznym Eugeniusza Bobiowskiego.
Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.