Query error chojnow.pl - "Szukamy Następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika" - czyli Sigo Gim 1 w Nowicach
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

"Szukamy Następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika" - czyli Sigo Gim 1 w Nowicach

Autor admin
Data utworzenia: 15 lipiec 2015, 12:50 Wszystkich komentarzy: 0


 "Szukamy Następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika" - czyli Sigo Gim 1 w Nowicach
11 lipca w Nowicach odbyły się zawody w kolarstwie szosowym - jazda indywidualna na czas. Młodzi adepci dwóch kółek rywalizowali na trasie długości 5800 m. Ta impreza sportowa pod hasłem "Szukamy Następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika",dostarczyła wszystkim uczestnikom wielu wrażeń. Nie obeszło się pojawienia się na trasie rywalizacji honorowego gościa - Tadeusza Mytnika, któremu towarzyszyła plejada gwiazd naszego kolarstwa w osobach pana Czechowskiego, czy Jaskuły. Pojawiło się także wielu innych olimpijczyków w kolarstwie zarówno torowym, jak i szosowym.

Naszą grupę reprezentowało siedmioro zawodników i zawodniczek. Alicja Gałas, w kategorii juniorka młodsza zajęła III miejsce. Najmłodszy zawodnik w kategorii dzieci - Jakub Miller zajął II miejsce.

Pozostali nasi reprezentanci spisali się nieco poniżej oczekiwań zajmując dalsze lokaty. Mogło być lepiej, zdecydowanie lepiej. Mamy jednak nadzieję, że podczas kolejnych imprez sportowych wszystko wróci do normy, a czołowe lokaty przypadną podopiecznym Eugeniusza Bobiowskiego.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.