Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Budowa placu zabaw we wnętrzu kwartału

Autor admin
Data utworzenia: 15 lipiec 2015, 15:51 Wszystkich komentarzy: 1


Budowa placu zabaw we wnętrzu kwartału

W dniu dzisiejszym rozpoczął się kolejny etap inwestycji- zagospodarowania podwórka ulic Witosa, Kolejowej, Kościuszki i pl. Dworcowego. , którym jest budowa placu zabaw. Prace wykonuje firma Magic Garden- Place zabaw z Pakościa.

Na początku maja zakończyła się pierwsza część inwestycji realizowana przez firmę PHU Trans Piotr Agnieszka Osiadacz. Prace postępowały bardzo sprawnie, zostały zakończone dwa miesiące przed terminem. Od tamtej pory, mieszkańcy podwórka korzystają z udogodnień- ciągów pieszo- rowerowych i miejsc parkingowych. W chwili obecnej, zgodnie z założeniem powstaje plac zabaw, który z pewnością ucieszy najmłodszych.

W najbliższych dniach, na terenie naszego miasta powstaną jeszcze dwa podobne place zabaw- przy ul. Paderewskiego oraz przy ""Morskim Oku". O postępach prac będziemy informować na łamach portalu.
Komentarze

Zaraz pewnie mi się oberwie ale.. Jak i kiedy Urząd Miasta ma zamiar wymienić ten piasek w obrębie placu zabaw??? Do tej pory to miejsce dzieci dzielą ze zgrają kotów i piesków pańskich lub bez:( Myślę, że SANEPID pomoże urzędnikom w szybkim załatwieniu tej sprawy. Sam jutro będę dzwonił w tej sprawie i polecam innym taki telefon:
tel. 76-724-53-10
po 15-tej:
600 312 142
606 839 757
606 815 414
604 985 257
Pozdrawiam
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.