Query error chojnow.pl - Odkrywamy Dolny Śląsk- nabór do projektu
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Odkrywamy Dolny Śląsk- nabór do projektu

Autor Grzegorz Czekański
Data utworzenia: 16 lipiec 2015, 10:29 Wszystkich komentarzy: 0


Odkrywamy Dolny Śląsk- nabór do projektu

Z początkiem 2015 roku ruszył nowy projekt poświęcony dziedzictwu kulturowemu Dolnego Śląska. Literatura, kino, muzyka, sztuka, teatr – to tylko początek tego, czym jest to dziedzictwo dla Fundacji im. Tymoteusza Karpowicza, która realizuje Dolnośląskość.pl. Tak naprawdę to setki różnych opowieści o dziesiątkach dolnośląskich miejsc i autorów, których twórczość należy odkrywać.

Ogłoszony został nabór współpracowników do tego innowacyjnego przedsięwzięcia – wszystkich mieszkańców, bywalców i pasjonatów regionu zapraszamy do wspólnego odkrywania Dolnego Śląska.

Redakcja Dolnośląskości potrzebuje tekstów, zdjęć związanych z różnymi miejscami Dolnego Śląska i rozmaitymi formami dziedzictwa. Masz archiwalne albo współczesne fotografieDolnego Śląska?Chcesz dla nas opisać życie muzyczne swojego miasta? Czujesz się mocna/mocny w literaturze albo kinie? A może chcesz opisaćdolnośląskiedziedzictwo przemysłowe? Interesujesz się mniejszościami? Każdy zainteresowany niech czuje się zaproszony (nie ma ograniczeń wiekowych).

Potrzebna jest też o pomoc w działaniach promocyjnych i organizacyjnych projektu. Na platformie Dolnośląskość.pl co dzień dodawane są nowe treści, ale warto też śledzić profil facebookowy projektu, dzięki któremu można dowiedzieć się o wielu niezwykłych inicjatywach i nieznanych historiach związanych z Dolnym Śląskiem.

Twojego miasta jeszcze nie opisaliśmy? Zróbmy to razem.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas albo zadzwoń.

Kontakt:

info@dolnoslaskosc.pl
Koordynator projektu: Grzegorz Czekański, tel. 666-95-18-23

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.